חיים מרדכי ויינר, בן 62 מבית שמש, אב ל-12 ילדים, פונה בסרטון מרגש לצופים ומבקש:

"בתאל הגיעה לבית שלנו בגיל 9, אחרי שהבית שלהם התפרק. המשפחה כולה התפזרה, הבנות הכי קטנות הגיעו אלי וגדלו באווירה חמה ולבבית, דאגנו להן כל השנים לכל מחסורן.

"היום היא בת 21 ומאורסת לנריה, בחור טוב וירא שמיים עם לב טוב, הם מתכוננים ביחד להקים בית יהודי חם.

"חיתנו כבר 10 ילדים יש לנו עוד 2 בנים לחתן, העול הזה הוא לא פשוט. החשיפה בשבילינו היא כאבי נפש, אנחנו חיים בצל כל השנים ובפרט לפתוח את הבית ולצלם אותו… רק ראינו שיש מקרים שאין ברירה וצריך להציל.

אני רוצה לפנות מעומק הלב, פניה של הרגע האחרון: החתונה בעוד שבועיים ועדיין אין כלום, אנא תעשו מאמצים לתרום תרומה מיוחדת כדי שהיא תתחתן כמו כולם ויהיה לה את כל צרכים המינימליים.

אנא תעזרו ותתברכו בכל טוב, שיהיה לכם כל הברכות והישועות! קחו בחשבון כל אחד כאילו מדובר בבת יחידה שלו שצריכה את כל העזרה".

לתרומה לכלה לחצו כאן>>>

אל הסרטון של אביה המאמץ מצרפת בתאל מכתב אישי בו היא מתארת את הבית החם לו זכתה אצל משפחת ויינר. היא מציינת את הקושי הרגשי ליפול עליהם כנטל לקראת נישואיה ומבקשת עזרה: "הייתי רק בת 9 כשההורים שלי פרקו את הבית ועזבו אותנו, נשארתי ברחוב. שכנה שראתה אותי בחדר מדרגות התקשרה למי שצריך ואחרי קצת זמן הכרתי את משפחת ויינר.

"היום, אני יכולה לומר שזה הבית הראשון שלי. אני ואחותי הקטנה התקבלנו שם בחום, הילדים לא שאלו אותנו שאלות והפכנו להיות חלק אינטגרלי ממשפחה של 12 נפשות! ההורים ויינר עשו בשבילי הכל, הם גידלו אותי במסירות עצומה ודאגו לכל הצרכים שלי, בזכותם התגברתי על קשיי הילדות, גדלתי לנערה עצמאית ובוגרת ורכשתי השכלה.

"היום אני מאורסת לנריה והחתונה בעוד שבועיים, למרות הרצון העז של משפחת ויינר אין להם את היכולת הכלכלית לדאוג לכל ההוצאות של החתונה והמצב שלנו לא פשוט!

אני מתחננת לכל מי שקורא את הסיפור שלי, בבקשה תעזרו לי להתחתן כמו כולם ולזכות לראשונה לבית אוהב וחם משלי".

לעזרה הקליקו כאן>>>