חדר ניתוח
חדר ניתוחצילום: אייסטוק

יצא לכם להתעניין בעבר בניתוחי בטן, שאיבת שומן או טיפולים אסתטיים שונים? אין ספק שבמאה ה-21 עם עידן הרשתות החברתיות - המראה החיצוני מקבל חשיבות עליונה.

עקב כך גם השיח הציבורי בנושא הוא הרבה יותר נפוץ ונרחב, נשים וגברים רבים בוחרים להעניק לעצמם מראה הרבה יותר חטוב מאשר זה שהם מחזיקים בו כעת באמצעות הניתוחים השונים.

היום אנחנו מביאים בפניכם ראיון עם ד"ר יורם וולף – מנתח פלסטי מומחה ובכיר בארץ, שבקליניקה שלו תוכלו למצוא מגוון רחב של ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים ברמה הגבוהה ביותר.

שלום ד"ר וולף, מהו סוד ההצלחה שלך שגורם לך להישאר בטופ כ"כ הרבה שנים?

ד"ר וולף: "בקליניקה שלי ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של אפשרויות ניתוחיות וטיפוליות, תוך שילוב טכניקות שונות אשר ייחודיות רק לי לאחר פיתוח וניסיון של עשרות שנים. אמנם אני מעניק טיפולים למאות אנשים מדי שנה, אבל לנגד עיני תמיד עומדת מטרה אחת בלבד – לעזור להם להגשים את החלומות שיש להם כלפי המראה החיצוני שלהם".

מדוע החלטת שאתה רוצה להיות מנתח פלסטי?

ד"ר וולף: "כשהייתי טייס צעיר, עשו לנו בטייסת סוף שבוע של גיבוש, שכלל פעילויות חווייתיות למיניהן, שאחת מהן היתה מפגש עם קוראת בקפה. היינו שם חבר'ה צעירים, לא לקחנו שום דבר ברצינות, ונכנסתי, בשביל הצחוק. אני יושב אצלה והיא אומרת לי 'אתה חייב משהו אומנותי'. חשבתי לעצמי 'טייס בחיל האוויר, מה אומנותי עכשיו?' אבל איכשהו המילה הזאת, אומנותי, נדבקה אליי", נזכר וולף. משהו בחוויה הזאת, כך הוא מספר, הצית בו רצון לבדוק את התחום הפלסטי, "האומנות של הרפואה", כך הוא מגדיר אותו. "עד אז הייתי כל הזמן באוריינטציה כירורגית אבל לא התנסיתי אף פעם בכירורגיה פלסטית", הוא מספר. "ביום חופש אחד הלכתי לבית חולים להסתכלות על כירורגיה פלסטית, והתאהבתי. כמו באשה. פשוט הרגשתי שאני מתאהב. לא יודע להסביר מה אהבתי שם, זו לא אהבה מקצועית, גם לא תשוקה למקצוע. זו אהבה. איך את מסבירה אהבה? לפעמים אוהבים אדם ואין איך להסביר, רגש לא צריך להסביר עם שכל, גם אי אפשר. זה מה שאני מרגיש בנוגע לתחום, מאז ועד היום".

כשמקצועיות ויחס אישי נפגשים

זה לא מקרה שנשים רבות וגברים רבים בוחרים לעבור את הטיפולים דווקא אצל ד"ר יורם וולף. מדובר כאן על דוקטור שיודע לשלב בצורה הרמונית בין מקצועיות רפואית נדירה לבין יחס אישי שלא רבים זוכים לקבל אותו בטיפולים מסוג זה. שאלנו את ד"ר וולף גם על נושא זה.

ד"ר וולף: "השילוב בין מתן שירותים רפואיים מעולים לבין מתן יחס אישי חם וקשוב הוא שילוב הכרחי בעיני. ברגע שגבר או אישה מפקידים בידיי את הגוף שלהם, ומעניקים לי את המנדט לעצב אותו מחדש, אני חייב להעניק להם את מלוא תשומת הלב ולתת להם תחושה שיש מי שמקשיב להם בסבלנות וברגישות. בעיני, רופאים שלא יודעים להקשיב מכל הלב למטופלים שלהם הם רופאים שעלולים לא רק להתרשל בעבודתם, אלא גם להשאיר את המטופלים שלהם עם טעם רע".

עוד עובדות על ד"ר וולף

בוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע. הרזומה האקדמי שלו כולל גם תואר שני בהצטיינות בכירורגיה פלסטית מהפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב; תואר שני נוסף, בהצטיינות, מאוניברסיטת תל אביב גם הוא, במינהל מערכות בריאות; ואף תעודת הסמכה במיקרו-כירורגיה מאוניברסיטת פאריז.

עוד לא קבעתם תור? קדימה, זה הזמן שלכם

עם הגישה הכל כך ייחודית של ד"ר וולף, ברור שגם אתם צריכים לפנות אל הקליניקה שלו עוד היום ולתאם את הטיפול הרלוונטי לכם.

אז אתם מוזמנים להיכנס לאתר, להתרשם ולקבוע פגישת ייעוץ בטלפון 077-2318957