שרה אברמוביץ'
שרה אברמוביץ'צילום: שמרית בנימין

איך התחתנתי? נראה לי שבורא עולם עשה איתי חסד. כשפגשתי את בעלי, הרגשתי בתוכי איזה תחושה גדולה שזה האיש. ולא, הוא לא היה האביר 'האביר על הסוס הלבן'.

זה היה אחרי הרבה שנים שבהם 'נתקעתי' עם קשר שלא הלך לי, אבל הוא לא יצא לי מהראש. במפגש הראשון עם בעלי, ראיתי פנימה את טוב ליבו, את השקט שבו (ואני כזו טמפרמנטית...) את הסבלנות שיש לו, ואת הנעימות הפנימית שבו.

תשאלו: איך ראיתי את כל זה? ביננו, את כל זה לא רואים מבחוץ, צריך בשביל זה משקפיים מיוחדות שמסוגלות להביט פנימה, להיכנס מבעד כל המסכות בורא עולם נתן לי את המשקפיים המיוחדות האלו: משקפי פנימה.

לכולנו יש חלקים טובים וחלקים פחות טובים. כן, מתברר שכולנו 'לא מושלמים'. בחיים שלנו אנחנו כל הזמן נעים בין הגילוי להסתר, כולנו רוצים להבליט את הטוב שבנו ולכסות על מה שאנחנו חלשים או לא מוצלחים. ובשביל זה נועדו המסיכות. המסיכה שאנחנו שמים, היא גם שומרת עלינו שלא ניפגע, שנשמור על מרחק מוגן.

שאלות שעולות אצל מחפשי זוגיות רבים הן איך נכון להגיע לדייט, איזו מסיכה כדאי לשים ואיזה מסיכה מומלץ להסיר? בנוסף באיזה לבוש את מגיעה לפגישה? האם את מגיעה כמו מלכה או את מגיעה כמו בלשית? איזה חלק יבוא לידי ביטוי ואת מה כדאי להסתיר.

הערב (רביעי 2.3) תתארח המאמנת שרה אברמוביץ בפרויקט 252 ותעביר הרצאה ותרגול, בנושא חשוב זה איזה מסיכה לבחור לפגישה?

עדיין לא מנויים לפרויקט 252, עשו זאת בקלות בלחיצה כאן והצטרפו לשיעור הערב>>