יו"ר מפלגת הציונות הדתית ח"כ בצלאל סמוטריץ׳ וח"כ מיכל וולדיגר הגיעו לפתיחת חגיגת חודש אדר בישיבה התיכונית בני עקיבא בגבעת שמואל ובאולפנת בני עקיבא הדר גנים בפתח תקווה.

חברי הכנסת התקבלו בחום על ידי ראש הישיבה הרב שרגא פרוכטר ועל ידי התלמידים שקיבלו את יו"ר ''הציונות הדתית'' בשירה וריקודים.

סמוטריץ׳ העביר שיחה בפני תלמידי הישיבה על האתגרים הלאומיים מולם ניצבת מדינת ישראל בכלל והציונות הדתית בפרט. באולפנת הדר גנים שוחחו הח''כים בפני התלמידות והתפעלו מהקניון החברתי שהוקם באולפנה.

סמוטריץ׳: "יש מי שבנה קריירה מלספר לנו שאין ציונות דתית אחת אלא יש ציבור מפולג ומפורד. יש לי חדשות בשבילכם, הציונות הדתית גדולה ומאוחדת, שותפה בכל חלקי העשייה של מדינת ישראל, בצבא, במשפט, בעסקים, בהתיישבות בתורה ובחינוך. יש לי הזכות והכבוד לעמוד בראש מפלגת הציונות הדתית ובע"ה לבנות יחד עם הציבור הזה עוד שנים רבות של עשייה גדולה למען התורה העם והארץ".

ח"כ מיכל וולדיגר: "זכיתי לסייר היום, בראש חודש אדר, באולפנת בנ"ע הדר גנים ובישיבת בנ"ע בגבעת שמואל. על אף שאני תושבת גבעת שמואל, גם באולפנה הרגשתי בבית. לשוחח עם הנערות והנערים שלנו, על זהות, על שליחות, על גורל ויעוד, זה מעודד ומרגש כאחד. אשרינו שזכינו שאלה בנינו ובנותינו - צעירים עם אמונה גדולה, ערכיים וציוניים. צעירים מלאי להט לעשייה למען הכלל, קשובים וצמאים ללמוד, לשמוע ולהשמיע.

''אני רוצה להביע את הערכתי הרבה למנהל האולפנה הרב אמיר סנדלר ולרב פרוכטר, ראש ישיבת גבעת שמואל, וכמובן לכל צוות המורים על עשייתם המסורה למען חינוך בני ובנות הנוער. חינוכם הוא מהמשימות החשובות ביותר העומדות בפנינו, כשליחת ציבור אמשיך לדאוג ולקדם את החמ"ד למען עתיד מדינתנו", כך וולדיגר.