נקווה שהכריש כבר שבע
נקווה שהכריש כבר שבע צילום: iStock

עם התפתחות הרשתות החברתיות והעובדה שיש לכל אחד מצלמה בכיס, התחילה תופעה של צילומי סלפי מסוכנים.

המוני אנשים בשנים האחרונות ניסו לצלם את עצמם במקומות מפחידים, ומתוכם למעלה מ300 איש נהרגו כתוצאה מתאונות קטלניות. ריכזנו עבורכם מספר צילומי סלפי מסוכנים במיוחד שיחסכו לכם את הצורך לעשות אחד כזה בעצמכם.

בקצה העולם

בקצה המגדל הגבוה בעולם, יש מי שמנסה לתפוס גם את עצמו וגם את הנוף בתמונה. התמונה מצולמת על גג הבורג' חליפה בגובה של 830 מטרים מעל הקרקע ואפשר רק לקוות שהרוח לא תהיה קצת יותר חזקה מהרגיל.

על הגג של שיקאגו

אמנם זה לא בדיוק סלפי, אבל הנער הזה הצליח לצלם את עצמו ממגדל לגסי בשיקאגו ולהכניס בתמונה אחת את כמעט את כל 465 מטרים של המגדל.

רגע לפני התהום

אחת המדינות שהכי מושפעות מטרנד הסלפי המסוכן היא הודו. בשנים האחרונות המדינה הכריזה על עשרות מקומות מסוכנים כמקומות אסורים בצילום סלפי על פי חוק.

בלוע הר הגעש

ג'ורג' קורוניס הוא חוקר מטעם נשיונל גאוגרפיק והחליט לצלם תמונה קטנה לפני שהוא עוזב את הר הגעש. אבל בעוד ג'ורג' הצטלם עם חליפת מגן, יש גם כאלו שמוותרים על החליפה גם בצילום עם הר געש פעיל.

ארובת הסלפי

לא ברור איך, אבל ארובה לא פעילה ברומניה הפכה למוקד סלפי עולמי. מכיוון שלא ניתן להיכנס לארובה אלא רק לעלות מסביב, נשאר רק לקוות שאף אחד מהמצולמים לא עומד להתעטש.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!