ושוב, כמדי אדר מפתיע אהרן רזאל במשלוח מוזיקאלי, והפעם מדובר בשיר בקצב אופטימי עם קליפ משעשע ברוח ימי אדר, רק עוד ניגון אחד.

"יש ניגונים שיושבים קצת במגירה, עד שהם יוצאים ויש שנשכחים במגירה שנים רבות" מגלה אהרן, "הניגון החדש הוא אחד מהם: הוא נכתב ביום שישי אחד חורפי, באוטובוס צפוף מירושלים לצפת, לפני יותר משני עשורים!".

כן, אם עושים חשבון זריז, זה קרה אי שם לפני 24 שנים, בימים של טרום אלבום הבכורה שלו הסנה בוער. רזאל, אז אומן צעיר, היה מאלתר ניגונים חדשים בכל הזדמנות, כותב ומקליט אותם וחוזר חלילה. גם את ההשראה למילים של רק עוד ניגון אחד קיבל רזאל מהרב קרליבך. "היה לי ספרון צהוב בהדפסה ביתית, שהוציא לאור חבר. ספרון ובו סיפורים ואמרות של הרבי המרקד. קצר. פשוט ולעניין: 'רק עוד ניגון אחד! רק עוד שירה אחת! רק עוד תפילה אחת.!", הדברים נכתבו בחוברת 'עומק הלב', בעריכת הרב יחד יוסף לב הכהן ויט ואהרן הוסיף והשלים מילים.

בדרך לאלבום ה 13 ("בר המצווה") של אהרן, הוא יוצא למיזם מימון המונים לאלבום. לאחר שבשנתיים האחרונות הייתה המציאות הזויה מעבר לכל דמיון ועולם היצירה ככלל עבר טלטלה, נאחז אהרן בכח היצירה הפועם בו והמשיך לשבת ליד הפסנתר, הגיטרה והסטנדר, כדי ליצור ניגון יהודי חדש-ישן מהלב והנשמה.


ועדיין, בחסדי השם בתקופה הזאת, יצאו לעולם מספר שירים (מועד קטן, אהוביה, בני ברק) שהתקבלו בחיבוק אצל קהל המאזינים. לפיכך, מזמין אהרן את ציבור אוהדי המוזיקה שלו ליטול חלק ביצירה - ברכישה מוקדמת של האלבום החדש, או של ספרו 'החיים כניגון' או אחת מהתשורות המגוונות והמיוחדות שמוצעות בפרויקט, כמו למשל לחן של אהרן לשימושך, שיעור בהלחנה, מפגש הכוונה מוזיקאלי ותשורות נוספות.

זה הקישור: https://bit.ly/3ILIV7d