ח"כ מיקי זוהר
ח"כ מיקי זוהר צילום: ערוץ 7

חבר הכנסת מיקי זוהר (הליכוד) טען בראיון לחדשות 13 כי האופוזיציה מנהלת מגעים עם אחד מחברי הכנסת בקואליציה, שיביאו לפירוק ממשלת בנט-לפיד.

זוהר אמר: "אני יודע שיש משא ומתן עם לפחות חבר כנסת אחד בקואליציה לפירוקה".

זוהר קורא לעמיתיו באופוזיציה להפסיק את החרם על ועדות הכנסת ולהגיע להסכמות בנושא עם הקואליציה: "חשבתי בעבר שצריך להפסיק להגיע לגמרי לכנסת, כיום אני חושב שצריך להפסיק את החרם ולחזור לועדות, שוחחתי על כך עם נתניהו", סיפר.

חבר הכנסת דוד ביטן (הליכוד) נשאל ביום שישי האם ישנו סיכוי שהממשלה הזו תחזיק מעמד עד לרוטציה בין בנט ללפיד. "חוק האזרחות עבר גם בתמיכת הליכוד. מריבות וסכסוכים כאלה לא היו באף ממשלה, הם ניצלו בזכות הפגרה. נפילת הממשלה תתרחש, אני מאמין שזה מה שיקרה. המריבות יכריעו אותם", אמר חבר הכנסת ביטן לרדיו 103FM.

כשנשאל האם לדעתו הם יצליחו להפיל את הממשלה ביטן אמר שהוא מאמין שזה יקרה, והתייחס למהמורות שהם נתקלו בהן בדרך. "נכון, היו דברים שיצרו בעיות. כמו למשל, עסקת הטיעון של דרעי, ומה שקרה עם נתניהו שאמרו שאולי תהיה עסקה. אני לא רוצה להגיד שנפיל את הממשלה בעוד חודשים, אני לא יכול לתת הערכה, אבל זה יקרה בזמן הקרוב".

"המצב הכלכלי השתפר בזכות מה שהליכוד עשה. הם הצליחו בזכות האדים של הממשלה הקודמת, ולא סתם אנחנו עולים בסקרים כל הזמן מהאופוזיציה מה שנקרא", אמר חבר הכנסת.

בהמשך, הדגיש: "הממשלה עובדת רק על דבר אחד, הם מתחזקים אותה בכל מחיר. אני מאמין שלא יגיעו לרוטציה". עוד הוסיף: "בנט הוא איש של ספינים, הוא לא יכול להיות מתווך במלחמה כזו, הוא מפאר את עצמו, שיתעסק במה שקורה במדינת ישראל".