צופיה לקס
צופיה לקס צילום: באדיבות המצולמת

"אז מה? יוצאים? מה, לא? למה? אין הצעות? אה, יש הצעות? אז למה לא...למה לא קורה כלום? לא מתקדם? מתקדם מהר מדי? אתה מסנן או שמסננות אותך? אתה הבעיה? אתה בררן? לא בררן? אז מה הסיפור?

יש מלא בחורות טובות, רק צריך למצוא. אה, למצוא זאת הבעיה? מה אתה מחפש? אה, מישהי עם לב טוב? מה הבעיה? יש מלא! רגע, אז זה לא רק לב טוב אתה רוצה גם וגם וגם! תתפשר, אחי. אין מושלם, אל תתפשר, מגיע לך את מה שאתה רוצה, צריך.

אבל תזרום, תסתכל מעבר. תהיה ברור, אבל לא ברור מדי, כן? תשאיר מקום , תהיה גברי אבל עם רגישות נשית. תתייחס לכל מילה שהיא אומרת אבל אל תחפור. אל תדבר יותר מדי, תדבר המון. תהיה רגיש, אבל גם החלטתי. עם גבולות".

התבלבלתם? מצוין.

היכנסו לשידור החי של הכנס הוירטואלי מבית פרויקט 252

כמה מסרים הפוכים אנחנו מקבלים ומשדרים בדרך אל החופה. כמה רצונות, חלומות, דרישות, תהיות, תפילות, כוונות והכל כדי לבנות בית. וברור לכולם שכל כך חשוב שנדע מה אנחנו רוצים ומן הצד השני שנדע גם מה אנחנו צריכים!

כן, לפעמים מדובר בדברים שונים.

ועם כל הבלאגן הזה מבפנים ומבחוץ גם צריך לעשות את הצעד הבא. להתקשר, לקבוע, לצאת, להחליט על נ.צ. שיהיה רגוע ולא המוני אך גם לא מרוחק ותמהוני, וגם לשבת, לנהל שיחה ערה ולחשוף את הלב במידה, להקשיב ולהתבונן , שגם זה לפעמים מביא לתובנות הפוכות

גם קלט גם פלט, גם מח, גם לב ועם כל אלה לנסות להבין מה מתאים ומה לא והאם ממשיכים.

ומה קורה כשהדייטים מתרבים? כשפוסלים ונפסלים ומגיעים כבר לדייט החמישים (לא עם אותה בחורה כמובן...) ומה קורה כשלא מצליחים לאורך כל השנים לעבור את קו השלושה דייטים?

איך שמים את הכל על השולחן בלי לפחד שגם הפעם זה יכשל? ואיך מצליחים להקשיב באמת בצד השני בצורה אובייקטיבית?

אכן מסע מורכב ולא פשוט, אבל הוא כזה בעיקר כי עם הזמן ועם כמות הדייטים אנו עוטים על עצמנו שריוני הגנה, נכנסים לדמות וכבר לא זוכרים כמה זה פשוט להיות פשוט.

הערב (ראשון) מתארחת תתארח הקומיקאית צופיה לקס בכנס פורים בזום למחפשי זוגיות
בנושא: "דייט על קפה" על זוגיות בראיה קומית, על מה אנחנו ואיך אנחנו נראים בדייטים וכל הטעויות על קפה אחד.

ההשתתפות - חינם, לכניסה לשידור החי לחצו כאן>