ילדים מחופשים
ילדים מחופשים פלאש 90

ברבים מהמוסדות במערכת החינוך יגיעו היום (שני) התלמידים כשהם מחופשים, לאחר שיום התחפושות הוקדם מחשש שמחר לא יהנו ממנו התלמידים בשל הגשם והשלג הצפוי.

בירושלים הודיע ראש העיר משה ליאון כי הוא מעדיף שהחגיגות בבתי הספר יתקיימו לפני השלג. "נחגוג את פורים יום אחד מוקדם יותר. זאת בשל מזג האוויר הסוער הצפוי, ואולי אף שלג", אמר.

גם המועצה האזורית הר חברון הודיעה כי התלמידים יתחפשו היום. "לאור מזג האוויר הסוער, הטמפרטורות הנמוכות והצפי לשלג באזור ביום שלישי, הוחלט להקדים את יום התחפושות בכלל מוסדות החינוך בהר חברון ליום שני". מועצת גוש עציון פרסמה גם היא הודעה דומה.

גם בערים שבהן לא צפוי כלל שלג, הוחלט בחלק ממוסדות החינוך להקדים את החגיגות - מדובר בראשון לציון, בת ים, קרית אונו, גבעתיים, אשדוד, חדרה ורחובות.

מזג האוויר היום יהיה מעונן חלקית עד מעונן. בצפון הארץ ובמרכזה ייתכן טפטוף עד גשם מקומי קל. תחול ירידה קלה בטמפרטורות ויעשה קר במיוחד. בלילה יחל לרדת גשם מקומי בעיקר במישור החוף.

מחר ירד גשם מקומי מצפון הארץ ועד לצפון הנגב. בהרי הצפון והמרכז, כולל ירושלים, צפוי שלג ברובו קל. קיים חשש קל לשיטפונות בנחלי מדבר יהודה וים המלח. תחול התקררות וייעשה קר במיוחד.

בימים רביעי וחמישי יעלו מידות החום אך יוסיף להיות קר מאוד.