קשה יותר למצוא זוגיות בקורונה?
קשה יותר למצוא זוגיות בקורונה? צילום: iStock

לאחר שהתייאש מאפליקציות ומכל דרך אחרת למצוא זוגיות, ג'יבן באצ'ו בן ה-31 מלונדון החליט לשכלל את תהליך החיפוש אחר אשתו לעתיד.

ג'יבן פרסם מודעות ענק בעלות של אלפי לירות שטרלינג בהן הוא מפציר בנוסעים להיכנס לאתר שהקים ולהציע לו מישהי שתתאים לו.

"זו לא בדיחה"- ככה נכתב בשלטי החוצות של ג'יבן מתחת לבקשה שלו לעזרה למציאת אישה לעתיד. המודעות שפורסמו בתחנות הרכבת בלונדון, העבירו את הסקרנים לכתובת אינטרנט ייעודית בשם findjeevanawife.com בה ניתן לצפות בסרטון של ג'יבן מסביר על עצמו ועל המיזם.

לדבריו, מאז הקורונה הוא מתקשה למצוא זוגיות והוא כבר לא מאמין שהאפליקציות יעזרו לו בנידון. במידה ויש לאחד מהגולשים הצעה, הוא מוזמן למלא טופס קטן בתחתית האתר יחד עם שם, כתובת מייל, פרטים כלליים וכמובן תמונה.

ג'יבן מספר על עצמו באתר כי הוא איש מכירות שגר בלונדון ושהוא גם עובד כדיג'יי מהצד. לדבריו הוא אוהב רוחניות כושר ואיך לא- טיולים. למרות שבכל התמונות הוא לבוש בוורוד, לג'יבן חשוב להדגיש שוורוד איננו הצבע האהוב עליו ושהוא רק הצטלם במקרה בבגדים האלו.

בינתיים לא ידוע עד כמה המיזם הצליח לג'יבן, אבל מיזם דומה שנעשה בארץ דווקא נחל הצלחה. טל טובים שפרסם את הפרטים שלו על גבי אוטובוסים מחברת אלקטרה אפיקים הצליח למצוא את האחת בעזרת המודעות, ונותר רק לקוות שהמודעות של ג'יבן יהיו יעילות באותה המידה.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!