אקספו ירושלים חוזר לסינמה סיטי
אקספו ירושלים חוזר לסינמה סיטי צילום: אלטרנטיבה 1

כמיטב המסורת וכנהוג בכל המרתונים בעולם, לקראת מרתון winner ירושלים 2022 שייערך ביום שישי ה-25 במארס, תקיים עיריית ירושלים את אירוע EXPO ירושלים - תערוכת ספורט ייחודית.

האירוע יתפרס על פני שלושה ימים ויתקיים בין התאריכים 22-24 למארס, ימים ג-ה בין השעות 15:00-21:00 במתחם הסינמה סיטי בירושלים והכניסה אליו תהיה חופשית.

האירוע יסתיים ערב לפני הזנקת מרתון winner ירושלים 2022, שיתקיים בפעם ה-11, בו ירוצו אלפי רצים מהארץ ומהעולם בשישה מקצים העוברים באתרים המרכזיים וההיסטוריים של ירושלים.

במסגרת EXPO ירושלים, יתארחו במשך שלושת ימי הפעילות, אלפי הרצים והרצות המשתתפים במקצי המרתון השונים, וכן קהל רחב שוחר ספורט ואורח חיים בריא ומשפחות רבות שייהנו מחוויית ספורט ופנאי מיוחדת.

מדובר במתחם ספורט ססגוני, שימוקם בקומת המסחר של הסינמה סיטי ובו ביתנים של מותגי הספורט המובילים בעולם, אשר יציגו מגוון רחב של פריטי ספורט: נעלי ריצה, ביגוד ריצה לנשים וגברים, שעוני דופק, תוספי מזון, ג'לים, משקפי שמש, מדרסים, שרוולי ריצה, חזיות ספורט, מעילים, חולצות דרייפיט, ביגוד אירובי, בקבוקים, תיקי שתייה וריצה ועוד. בנוסף יוצגו בתערוכה החידושים העדכניים בעולם הספורט וג'דאטים מיוחדים של מיטב החברות, ובראשן של חברת סאקוני, נותנת חסות הרשמית של המרתון, שתציג בתערוכה ביתן מרהיב במיוחד.

השנה ניתן יהיה ליהנות ממתחם מרצ'נדייז ייחודי של מרתון winner ירושלים עם פריטי הספורט הממותגים של המרתון עם אפשרות להדפסה אישית במקום.

יצוין, כי במהלך ימי התערוכה יוענקו הטבות מיוחדות למשתתפי המרתון, לבאי התערוכה ולמשפחות, באולמות הקולנוע שבסינמה סיטי ובמתחם הבילוי והפנאי שבקומת המסחר.

במסגרת EXPO ירושלים יוקם גם מתחם מרווח ומיוחד לחלוקת ערכות הריצה של המשתתפים במקצים השונים של מרתון winner ירושלים, כאשר במהלך שלושת ימי התערוכה, צפויים להגיע אל המתחם אלפי הרצים והרצות על מנת לקחת את הערכות שלהם בצורה נוחה, מהירה ויעילה.

כאמור, האירוע יסתיים ערב לפני הזנקת המרתון, עם ערב הפסטה המסורתי שיתקיים לטובת רצי המרתון המלא. באירוע החגיגי, ייהנו המשתתפים מפסטיבל פסטה, טעמים ופחמימות שייסעו להם לקראת הריצה המאתגרת המצפה להם בבוקר שלמחרת.

את התערוכה מפיקים חברת ספורט אקספו והמארחת היא סינמה סיטי ירושלים - המרכז לבילוי, לתרבות ולתיירות הממוקם במתחם הלאום, בסמוך לקריית הממשלה ולצירים המרכזים המובילים לירושלים.

מתחם הסינמה סיטי משתרע על שטח של 20,000 מ”ר בן שמונה קומות, וחמש קומות נוספות של חניון תת קרקעי עם כ- 2,000 מקומות חניה, בתי קולנוע, אולמות מופעים וקונגרסים, אולם תיאטרון, עשרות מסעדות, בתי קפה ובתי עסק ואטרקציות נוספות במתחם אחד. המתחם כולל 19 אולמות קולנוע, המותאמים לז’אנרים שונים, מתוכם אולם מופעים ותיאטרון עם 500 מקומות ישיבה, ואולם מופעים נוסף עם 450 מושבים ושני אולמות VIP.

משה ליאון, ראש העיר ירושלים: "לפי מיטב המסורת, גם הפעם מרתון winner ירושלים ילווה באירועים ססגוניים ומעניינים ובניהם תערוכת EXPO וערב הפסטה. המרתון הוא לא רק תחרות ריצה ומסלול שעובר בנופיה הקסומים של ירושלים, אלא פסטיבל ספורט ירושלמי ייחודי. אני מזמין את כל תושבי ירושלים ועם ישראל להגיע יחד עם כל המשפחה וליהנות מהפנינג ספורטיבי, ססגוני ומהנה".