תלמידות אולפנת ישי והמאמנת עם המדליות והגביע
תלמידות אולפנת ישי והמאמנת עם המדליות והגביע צילום: ילון מדר, דוברות גבעת וושינגטון

תלמידות אולפנת יש"י השתתפו באליפות האולפנות הארצית לאתלטיקה שהתקיימה השבוע במכללת גבעת וושינגטון הסמוכה וזכו במקום הראשון לשכבות י"א-י"ב.

במסגרת האליפות, המתקיימת למעלה משני עשורים, משתתפות תלמידות אולפנות מכל רחבי הארץ המתחרות במגוון ענפי ספורט: ריצות, מירוץ שליחות, קפיצה לגובה ,קפיצה לרוחק, זריקת כדור יד.

נבחרת האתלטיקה של אולפנת יש"י המורכבת מתלמידות מגמת פיזיולוגיה שמצטיינות במגוון ענפי האתלטיקה, הגיעו למקום הראשון בתחרות הקשה תוך שתלמידות האולפנא שהתחרו זכו גם במדליות אישיות.

מגמת פיזיולוגיה נחשבת לייחודית בעולם האולפנות ומאפשרת לבנות להתמקצע בתחומי כושר וספורט, אנטומיה ופזיולוגיה ברמה גבוהה מאוד.

לאחר אימונים אינטנסיביים בהדרכת המורה הותיקה גב' פאני בוסקילה, הגיעה הנבחרת לתחרות הארצית במוכנות שיא והפגינה ביצועים מעולים שהביאו להישגים, למדליות ולגביע הנכסף על הזכייה במקום הראשון לשכבות י"א-י"ב.

בנות הנבחרת השיגו 3 מדליות אישיות בדמות מדליית כסף בריצת 800 מ' לתלמידה עקרב אבישג, מדליית זהב בהדיפת כדור ברזל לתלמידה גיל לינוי ומדליית ארד לתלמידה בוארון ורד. בנוסף זכו בנות הנבחרת האחרות במקומות נכבדים הנמנים על החמישייה הראשונה. למעשה, בזכות הגעתן של רוב הבנות למקומות מכובדים, צבירת הנקודות הביאה לבסוף לזכייה בגביע הקבוצתי והנחשב.

המורה לספורט, פאני בוסקילה אמרה כי "עבודה קשה בהחלט מניבה הישגים. אני מברכת את הבנות על ההישג המרשים שמגיע להן לאחר אימונים רבים. ההישג הזה מורכב מהישגים אישיים של כל אחת מבנות הנבחרת והן הושגו תוך שמירה על רוח ספורטיבית והוגנות, הן באימונים והן בתחרות".

הרב חיים שרקי, ראש אולפנת יש"י ברך את בנות האולפנה על הזכיה כשאמר: "אני מברך את הבנות בשם כל האולפנה, תלמידות וסגל כאחד, על ההישג המרשים. הזכייה הזו היא השראה לכולנו ולמידה כי כשמשקיעים מצליחים. אנו גאים בהן מאוד. נמשיך להשקיע במגמת פיזיולוגיה וספורט המייחדת את האולפנה שלנו ובכישרונן של כל התלמידות שלנו".