שי באב"ד
שי באב"דצילום: יונתן סינדל, פלאש 90

שי באב"ד, מנכ"ל משרד האוצר לשעבר, מגיב בחריפות למאמר המשתלח של אשת השמאל הקיצוני זהבה גלאון בעיתון "הארץ" תחת הכותרת "ליברמן הצחיק את המילואימניקים החרמנים בישיבת הממשלה".

"כמילואימניק גאה, לא יכולתי שלא להזדעזע מהאנלוגיה והכותרת שבחרה זהבה גלאון לטור שכתבה", הגיב באב"ד סגן אלוף במילואים שמשמש כמפקד גדוד.

"זהבה יקרה, על זה נאמר נאה דורש נאה מקיים! כמו שאת מתקוממת ובצדק , לאמרות לחלוטין לא במקום ולפגיעה במעמד האישה, לא ראוי שבאבחת יד, תכפישי באופן בוטה, מיעוט בציבור שנושא בנטל המילואים, עוזב את המשפחות שלו מספר פעמים בשנה, מסכן את חייו, ויוצא לשמור עליך, על המשפחה שלך ועל כולנו, בגבול לבנון, סוריה, איו"ש עוטף עזה וכו׳. ולפני שתעני שלא התכוונת לכל המילואימניקים אלא רק לתופעה, את אותה טענה לא היית מקבלת , ובצדק, לגבי האימרה של ליברמן".

"כדי לטפל בעוולה וסטראוטיפ אחד, לא חייבים להשתמש בעוולה / סטריאוטיפ אחר…אני מצפה ממך להתנצל בפני ציבור המילואימניקים, ולחזור בך, כדי שהגדוד שלי, כמו עשרות גדודי מילואים, שיוצא השנה ביולי לתעסוקה מבצעית באיו"ש ועוזב כמעט לחודש את המשפחות שלו, לא יחשוב בטעות, שבמקום תודה ענקית והצדעה לכל חייל ומפקד שעושה זאת, הוא נתפס בעיניך או את נותנת לגיטימציה שיתפס כאיש מילואים שמשתוקק ליחסים מיניים ומלא זימה".