מרכז רפואי קליניק אקספרט לטיפולי שיניים בטורקיה
מרכז רפואי קליניק אקספרט לטיפולי שיניים בטורקיהצילום: יח"צ

כשמדובר בתיירות מרפא בתחום טיפולי השיניים, טורקיה נחשבת כמדינה המובילה בעולם. 150,000 המטופלים הנוהרים אליה מידי שנה מכל רחבי העולם, הם ההוכחה לכך.

המטופלים מגיעים אל מרכז הרפואי המתקדם קליניק אקספרט כדי לעבור את טיפולי השיניים המתקדמים בעולם במחירים האטרקטיביים בעולם.

אלפי ישראלים, גילו אף הם את היתרונות הרבים הטמונים בטיפולי שיניים בקליניק אקספרט ובהם, נציגות ישראלית רשמית בארץ של אתר דוקטור חן שדואגת לכם לכל הפרטים הקטנים ולאחריות מלאה לשקט הנפשי שלכם

  • מיקום נגיש (במרחק שעתיים טיסה מהארץ)
  • מתורגמן לעברית המלווה את המטופלים לאורך השהות
  • הטיפולים המתקדמים במרכז הרפואי קליניק אקספרט המציע קומה שלמה של רופאים ומרפאות לטיפולי שיניים בסטנדרטים אירופאיים הכוללים את הציוד הרפואי החדשני והמתקדם ביותר בטכנולוגיות תלת מימד ועיצוב חיוך מושלם המותאם למבנה הפנים בטכנולוגיית דיגיטל סמייל
  • צוותי רופאים מומחים ומנוסים (המטפלים בעשרות אלפי מטופלים ישראלים מידי שנה)
  • מחיר אטרקטיבי ביותר (שליש מעלות הטיפולים בישראל)
  • שירות VIP הכולל שירות הסעות משדה התעופה למלון ולמרכז הרפואי
  • ליווי של מנהל קשרי לקוחות ישראלי בוואטס אפ הזמין לכל שאלה ובעיה.

כך שבשורה התחתונה שמדובר על טיפולי שיניים בטורקיה אתם לא רק חוסכים עשרות אלפי שקלים בטיפולי השיניים אתם מקבלים תוצאה הרבה יותר טובה בסטנדרטים אירופאיים ובטכנולוגיה מתקדמת שאין אותם בארץ.

טיפולי שיניים בטורקיה המלצות של ישראלים על החוויה, השירות והמחיר

יצאנו לבדוק מקרוב מה חושבים הישראלים על הקליניקה ואך עברה החוויה שלהם מהטיפול והשירות.
הכירו את אלי שעבר תהליך של שיקום פה מלא, שאלנו אותו מספר שאלות כדי ללמוד מקרוב מהניסיון האישי שלו.

חוויית הטיפולים של אלי לשיקום הפה בקליניק אקספרט
חוויית הטיפולים של אלי לשיקום הפה בקליניק אקספרטצילום: יח"צ

שלום אלי מה גרם לך לבצע את טיפולי השיניים בטורקיה בכלל ובמרכז הרפואי קליניק אקספרט בפרט?

בהתחלה בדקתי אופציות בארץ, המחירים היו חסרי פרופורציה ולא יכולתי לעמוד בהם ובנקודה זאת
חיפשתי מרכז רפואי לטיפולי שיניים בחו"ל שהוא איכותי ומתקדם שייתן לי את התוצאות האיכותיות
שאני מצפה להם במחיר שאני יכול לעמוד בוא.

האם אתה מרוצה מהבחירה שלך במרכז הרפואי קליניק אקספרט?

אחרי בדיקה של שנה שלמה על מרכזיים רפואיים לטיפולי שיניים בטורקיה בחרתי בקליניק אקספרט
ואני מרוצה הרבה מעבר למצופה וכמובן שהבאתי גם את אשתי לקליניקה זה מרכז רפואי ענק ממש בניין שלם של רפואת שיניים עם עשרות חדרי מרפאות שיניים שהכל נעשה במקום ובטכנולוגיות הכי מתקדמות שיש בסטנדרטים שאין אותם בארץ.

ולגבי המחיר האם זה היה משתלם?

פשוט עולם אחר יש ערך אחר לכסף שלנו בטורקיה חסכתי 24000 ₪ בין ההצעה שקבלתי בארץ להצעה שקבלתי דרך הנציגות שלהם בארץ של אתר דוקטור חן.

אך הייתה חווית השירות והטיפול?

לרגע לא חששתי! בכל אופן טיפולי שיניים בחול הנציגות שלהם בארץ עוטפת אותך ודואגת לך להכל,
החל מטיסות, מלונות, קביעת תורים, הסעות צמודות למרכז הרפואי ואיסוף משדה התעופה, מתורגמן לעברית נסעתי מסודר וללא דאגות שהכל כבר מתוכנן ומסודר עבורי.

יצאנו לבדוק את הצד השני של טיפולי השיניים והם טיפולי האסתטיקה הדנטלית הידועים בשמם השני הוליווד סמייל ובקשנו מאלנה שתשתף אותנו בחוויה שלה.

חוויית הטיפולים של אלנה לציפוי חרסינה לשיניים, הוליווד סמייל בקליניק אקספרט
חוויית הטיפולים של אלנה לציפוי חרסינה לשיניים, הוליווד סמייל בקליניק אקספרטצילום: יח"צ

שלום אלנה שתפי אותנו מה גרם לך לעשות ציפוי חרסינה לשיניים לחיוך המושלם בקליניק אקספרט?

תמיד חלמתי על חיוך מושלם ואך זה יחמיא לי למבנה הפנים ותמיד "סחבתי את זה" כי לא יכולתי להרשות לעצמי במחירים של הארץ שנעו בין 2500-3500 ₪ לשן עד שהחלטתי כי אני מגשימה את החלום ופשוט במקום לעשות את זה בארץ אני יעשה את זה בטורקיה.

ואם כבר בטורקיה למה בקליניק אקספרט?

קבלתי המון המלצות עליהם והבנתי שזה המקום הכי מתקדם בטורקיה שייתן לי את התוצאות הטובות ביותר ומעבר לזה יש להם נציגות בארץ של אתר דוקטור חן שדואגים להכל עד הפרטים הקטנים והכל מתבצע בטכנולוגיה הכי מתקדמת שיש שמתאימה לך את החיוך למבנה הפנים כך שהתוצאות שקבלתי ממש מדהימות ואני ממש מרוצה מהתוצאה הסופית.

ומה לגבי המחיר משתלם?

זה ללא ספק ההחלטה הכי טובה שקבלתי בחיים וניתן לראות סרטון הסבר על החוויה שלי עבור ציפוי חרסינה לשיניים בטורקיה כאן המחיר היה כרבע מחיר ממה שהציעו לי בארץ כ 250 דולר לשן עשיתי חיוך מושלם של 20 שיניים מה שחסך לי עשרות אלפי שקלים בהשוואה למחירים בארץ אני ממליצה לכולם זה פשוט חוויה מדהימה והגשמת חלום במחיר נגיש לכולם.

טיפולי שיניים בטורקיה קליניק אקספרט הבחירה של הישראלים

מידי שנה, מגיעים אלפי ישראלים אל מרכז קליניק אקספרט באיסנטבול על מנת לעבור טיפולי שיניים מתקדמים במחירים אטרקטיביים בסטנדרטים אירופאיים הגבוהים בעולם ובמחירים האטרקטיביים ביותר, שליש ממחיר הטיפולים בארץ.

למעשה, תוצאות הטיפול במרכז הרפואי קליניק אקספרט, הן מהטובות שתוכלו לקבל הודות לצוותים המיומנים והמנוסים המטפלים מידי שנה בעשרות אלפי מטופלים המגיעים אל המרכז מכל רחבי העולם.

מרפאות השיניים של המרכז הרפואי קליניק אקספרט באיסטנבול, הן מהמפוארות והמתקדמות בעולם והן מתפרסות על פני קומה שלמה וכוללות את הציוד המתקדם ביותר בעולם, צוותי רופאים מומחים ומנוסים בכל תחום דנטלי, מעבדות שיניים מתקדמות וטכנאי שיניים מומחים ובעלי ניסיון רב.

בנוסף לטיפולי השיניים המתקדמים, טיפולי שיקום הפה ואסתטיקה דנטלית, מתמחה המרכז הרפואי קליניק אקספרט, בטיפולים אסתטיים נוספים רבים בהם ניתוחים פלסטיים, השתלות שיער וטיפולים להסרת משקפיים בלייזר.

טיפולי שיניים בסטנדרטים אירופאיים בשליש מחיר

המרכז הרפואי המתקדם קליניק אקספרט באיסטנבול, הוא הגדול והמתקדם מסוגו בטורקיה והוא מציע טיפולי שיניים, טיפולי שיקום הפה ואסתטיקה דנטלית ברמה שאינה מוכרת בישראל.

החל משירות הסעות צמוד לכל הטיפולים ואל המלון, מתורגמן לעברית המלווה את המטופלים לאורך כל שהותם, מרפאות מתקדמות, צוותי רופאי שיניים מומחים ומנוסים המטפלים עם הציוד הנחשב למילה האחרונה בתחום רפואת השיניים והמביאים לתוצאות מושלמות של חיוך יפהפה ומלא שיניים וכל זאת, בעלות של שליש ממחירי הטיפולים בארץ.

בדקנו מחירים של טיפולי שיניים בטורקיה בקליניק אקספרט וכמה אנחנו חוסכים

ציפויי חרסינה לשיניים – כל סוגי ציפויי החרסינה לשיניים : זרקוניה, למינייט, EMAX בשליש ממחירם בארץ. בארץ ציפוי חרסינה לשיניים נע בין 2500-3500 ₪ לשן, בקליניק אקספרט בטורקיה רק 250 דולר (לערך 825 ₪) תכפילו ב 20 שיניים לחיוך מושלם וקבלתם חיסכון של עשרות אלפי שקלים.

השתלות שיניים – הטיפולים מבוצעים על ידי מומחים בעלי שם במרכז הרפואי קליניק אקספרט המתקדם ביותר בטורקיה בשליש מחיר. בארץ עלות שתל כולל מבנה נע ביו 2500-3500 ₪ בקליניק אקספרט בטורקיה רק 350 דולר (לערך 1150 ₪) תכפילו בכמות השתלים שאתם זקוקים וקבלתם חסכון עצום.

כתרים זירקוניה לשיניים – הכתרים הטובים ביותר להלבשה על שתל דנטלי. כתר זרקוניה האיכותי ביותר והחזק ביותר באיכות הכי גבוה שיש ואריכות שנים וכאן מתבטא החיסכון הגדול ביותר כי כל שתל שעושים וכל תיקון לשיניים שעושים מלבישים כתר זירקוניה וזה מרכיב נדרש מאוד בשיקום הפה בארץ זה נע בין 2500-3000 ₪ בקליניק אקספרט בטורקיה רק 220 דולר (לערך 725 ₪) כרבע מחיר מהארץ.

שתלים דנטליים- טיפולים מדויקים וחדשניים ללא כאבים מיותרים בשליש ממחירם בארץ. רק 350 דולר לשתל דנטלי כולל מבנה.

הרמת סינוס – טיפול מתקדם ביותר ליצירת תנאים להשתלת שיניים אחוריות עליונות בשליש מחירו מהארץ. רק 1,200 דולר.

השתלת עצם מלאכותית – טיפול השתלת עצם המשמש להשתלת שיניים אחוריות עליונות בשליש מחירו מהארץ. רק 1,200 דולר.

ניתוחי חניכיים – הפתרון האידיאלי לשיקום הפה ולמראה אסתטי. ניתוח לסת עליונה בשליש ממחירו בארץ, ניתוח לסת עליונה במקרים בהם הלסת העליונה אינה מתואמת עם הלסת התחתונה בשליש מחיר מהארץ.

שיניים תותבות – טיפול מקיף לשיקום הפה והלבשה מותאמת אישית לשיניים תותבות בטיפול המתקדם ביותר.

שיקום הפה – כל הטיפולים המתקדמים בתחום שיקום הפה. חיסכון של עשרות אלפי שקלים לטיפול במרכז הרפואי המתקדם קליניק אקספרט לשיקום הפה בסטנדרטיים האירופאיים הגבוהים ביותר שלא קיימים בארץ.

כל הסיבות לטוס לטיפולי שיניים במרכז הרפואי אקספרט קליניק באיסטנבול

אחריות על הטיפולים - איך תדעו שהשיניים שלכם בידיים טובות? מרכז קליניק אקספרט נותן אחריות מלאה על כל טיפולי השיניים למשך חמש שנים. הליווי ממשיך גם בארץ עם פתרון של עזרה ראשונה לכל בעיה במרפאות מובילות שיעניקו לכם שירות במקרה של כאב, הוצאת תפרים או צורך במרשם.

שירות VIP לאורך כל השהות - הסעה משדה התעופה למלון ולטיפולי השיניים, שהות במלון 5 כוכבים מהטובים באיסטנבול, ליוויי של מתורגמן ישראלי המתווך ביניכם לבין הרופאים וכן ליווי של איש קשרי לקוחות ישראלי בוואטס אפ הזמין עבורכם בכל שאלה או בעיה.

טיסה בקבוצה מאורגנת אחת לחודש – ישראלים אוהבים לצבור חוויות ביחד . ומה יותר שווה מלנסוע ביחד לטיפול שיניים במרכז המוביל בטורקיה? אחת לחודש, יוצאת מישראל טיסה מיוחדת ובה ישראלים המשלבים חופשה בטורקיה עם טיפולי שיניים מתקדמים. כעבור שבוע, חוזרים כולם עם חיוך מושלם ואינספור חוויות.

טיפולים בשליש מחיר מעלותם בארץ - המרכז הרפואי קליניק אקספרט המתמחה בטיפולי שיניים מתקדמים, מציע לכם טיפולי שיניים מתקדמים (בהם השתלות שיניים, ניתוחי לסת ואסתטיקה דנטלית) המבוצעים על ידי רופאים מומחים ומנוסים המטפלים בכם בסטנדרטים אירופאיים בעלות חסרת תקדים: שליש מחיר מעלותם במרפאות שיניים בישראל.

טכנולוגיות המתקדמות ביותר ברפואת השיניים – המרכז הרפואי קליניק אקספרט מצויד בטכנולוגיות תלת מימד שמאפשרות לו דיוק מרבי בתהליך שיקום הפה בשילוב טכנולוגיה שנקראת דיגיטל סמייל שמייצרת הדמיה שמתאימה את החיוך המושלם למבנה הפנים כך שאתם לא רק מקבלים את המחיר הכי משתלם שיש אלה גם את התוצאה שרק רפואת שיניים מתקדמת יכולה לתת לכם.

הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ברפואת השיניים לתוצאות חסרות פשרות – מרכז רפואי קליני
הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ברפואת השיניים לתוצאות חסרות פשרות – מרכז רפואי קליניצילום: יח"צ

חולמים על חיוך מושלם או שיקום הפה? זה הזמן להצטרף אל עשרות אלפי ישראלים שכבר מחייכים בפה מלא לאחר שעברו טיפולי שיניים מתקדמים במרכז הרפואי קליניק אקספרט באיסטנבול.

אם גם אתם מחפשים פתרון מושלם במחיר משתלם שיחסוך לכם עשרות אלפי שקלים, היכנסו לפרטים נוספים לטיפולי שיניים בטורקיה בקליניק אקספרט הקליקו כאן