חולון. יגיעו עד לגמר?
חולון. יגיעו עד לגמר?צילום: FIBA.BASKETBALL

יומיים אחרי שהעפילה לשלב רבע גמר ליגת האלופות בפעם השניה ברציפות בזכות ניצחון ביתי על יריבה צרפתית בדמותה של דיז'ון, היום (שישי) נקבע כי שוב תפגוש חולון יריבה צרפתית במפעל האירופי השני בחשיבותו בכדורסל, כאשר הפעם מדובר בשטרסבורג.

השלב הבא, שלב רבע הגמר יתקיים בשיטת הטוב מ-3, וניצחונה של חולון על דיז'ון הצרפתית לפני יומיים, הבטיח לה יתרון בייתיות על הצרפתיה השניה, שטרסבורג בסדרה ביניהן.

המשחק הראשון בסדרה יערך ב-5 או ב-6 באפריל , המשחק השני בסדרה יערך ב-12-13 באפריל, והשלישי, אם יהיה בו צורך, יערך ב-15-16 באפריל.

עוד נקבע כי המנצחת במפגש בין חולון לשטרסבורג תפגוש בחצי גמר הפיינל פור את המנצחת בין טנריפה לטופאש בורסה, כאשר אחרןע הפיינל פור היוקרתי יערך בבילבאו שבספרד ב-6-8 במאי.

הצרפתים שסיימו את הבית בשלב הקודם במקום השני עם מאזן של 3 ניצחונות ו-3 הפסדים, ממקומים במקום השביעי בטבלת הליגה הצרפתית, כאשר הקלע המוביל במסגרת האירופית השניה, הגארד ג'ון רוברטסון יצטרך לקבל שמירה מיוחדת מחולון.

בעונה שעברה סיימו הצרפתים בליגה המקומית שלהם במקום השלישי בטבלה ובמקום הרביעי בליגת האלופות של פיב"א, ובמדיה משחק קמרון טיילור, שחקנה לשעבר של מכבי ת"א. חולון תגיע עד לגמר?