הרב עמיצור אריאל, יובל שוורצמן וליאור שפירא
הרב עמיצור אריאל, יובל שוורצמן וליאור שפיראצילום: באדיבות המצולמים

צמד המילים "חירות כלכלית" מעולם לא היה רלוונטי כל כך כמו בחג החירות המתקרב. עם גל עליית המחירים במשק, החשש בקרב רבים שאת המשוכה הכלכלית בחג הפסח עלולים השנה להרגיש בכיס יותר מאי פעם.

לכניסה לשידור החי לחצו כאן

מיזם "שניים בריבוע" המלווה זוגות צעירים הנמצאים בתחילת דרכם, החליטו השנה לתת דגש מיוחד על התנהלות כלכלית נכונה. "זוגות רבים מוותרים על חלומותיהם ומתפשרים בגלל יוקר המחיה", מספרת אפרת צור מנהלת התוכן במיזם, "מתברר שיש דרך בה אפשר לצאת ממירוץ אחר כסף כדי לגמור את החודש ולהתחיל לחיות חיים של שפע כלכלי. לא צריך ללמוד כלכלה באוניברסיטה. צריך התנהלות נכונה וקבלת כלים מעשיים שיאפשרו לכל זוג להתנהל נכון בהתאם להכנסות שלו".

פרויקט "שניים בריבוע" - קהילת הזוגות של ערוץ 7 מונה כיום מאות זוגות צעירים ואיכותיים שנפגשים (ווירטואלית) לשיעור שבועי לשדרוג חיי הזוגיות. במיזם ישנו דגש מיוחד על למידה משותפת ונוטלים חלק טובי המומחים במגוון נושאים שהם קריטיים בשלב הראשוני של חיי הזוגיות (תקשורת זוגית, מגע ואינטימיות, ביטחון כלכלית, חינוך ילדים ועוד).

לכניסה לשידור החי לחצו כאן

אז הכנס שאותו אתם מקיימים אמור לעזור לנו לצלוח את הקניות לחג? שאלנו את אפרת. "פסח זה הטריגר. אבל אנחנו מבקשים לתת מענה לבעיה רחבה יותר. הגישה שלנו היא שזוג שיקבל את הכלים המתאימים מהר מאוד יעבור לחיות חיי רווחה וגם לרכוש דירה משלו. זה עולה קצת יותר מחבילת מצות וארבע כוסות".

בכנס הזום שצפוי להתקיים הערב, יום שלישי ד' בניסן (5.4) בשעה 20:30 צפויים להשתתף ליאור שפירא – עורכת מדור "לשכת התעסוקה" במקור ראשון. יובל שוורצמן – מנטור ליזמות נדל"ן והרב עמיצור אריאל – מייסד "הבית לכלכלה יהודית".

ההשתתפות בכנס הינה ללא עלות לקבלת קישור למשדר לחצו כאן>>