עדי, בחורה מקסימה שעברה את המסלול הקלאסי של אולפנת חורב, שנתיים שירות לאומי, בתקן "והדרת" ובבית ילד, שנת פסיכומטרי ומדרשה והיום היא סטודנטית למינהל עסקים ותקשורת שגרה בבית.

בחורה עם מסלול רגיל ושגרתי. ועם זאת, יש לה שפע כישורים: היא בשלנית, חמודה, כיף לחברות איתה, יציבה כלכלית וזו רשימה חלקית בלבד.

הרבה בנות מתהלכות בתחושה שדייט הוא עלייה לזירת קרב, ובזירת קרב רק החזק שורד. ואם ככה, מי ירצה אותי דווקא? כשיש שפע בנות מוצלחות, חכמות ויפות יותר ממני.

ובאמת, למה שמישהו ירצה להתחתן דוקא איתך?

להצטרפות לפרויקט 252 - המיזם הגדול בציבור הדתי למחפשי זוגיות>>

למעשה, בכלל לא צריך להיות הכי הכי כדי להתחתן. שאלת העומק היא, מה מחפשים הגברים כשהם באים לפגישה כדי להגיע לזוגיות? המטפלת הזוגית שרה האנטר מאריי חקרה את הנושא במשך למעלה מעשור ומסקנתה היא, שלגבר הדבר החשוב ביותר הוא החיבור הרגשי, הקירבה והאהבה. כמה זה שונה מאיך שמדברים על הגברים.

אם הם היו מחפשים את המוצלחת ביותר, המוכשרת ביותר, הנגנית הכי טובה, כמה בנות היו מתחתנות? הכי מוצלחת יש רק אחת בכל חבורה. ולכן השאלה היא בכלל לא איך להיות הכי. השאלה היא איך להיות הכי אני? איך לבוא בבטחון במי שאני כדי ליצור את הקירבה האמיתית שתבנה קירבה,אהבה וחיבור רגשי. ולא להתמקד באיך להיות הכי שווה.

זה יקרה כשאת מחוברת לעצמך, לברכה הנשית שלך. לגבר, אשה כמו שאת עם כישורייך הנשיים והלב הרגש, זו מתנה. את לא צריכה להיות הכי. כשאת מחוברת לעצמך ולטוב שבך, את תצליחי ליצור קשר אוהב ומשמעותי. כי היכן שאת מחוברת לעצמך, זו הנקודה בה קל להתחבר אלייך.

והנה 3 עקרונות שיעזרו לך להצליח להתחבר לעצמך מבלי לעלות על זירת הקרב:

  • התחברי למי שאת

החל מהדברים הכי פשוטים שיש בך. הביטי על עצמך לרגע מבחוץ. שאלי את עצמך, מה החברות אוהבות בי? על מה הן מעריכות אותי? מה הן רואות בי? לאיכויות האלו שלך התחברי כדי להביא אותן איתך לקשר בנינוחות.

  • תהיי כייפית ומעניינת

פז אושרן: "אל תהיו מישהו שאתם לא, אבל תהיו מישהו". להיות מישהי זה למקסם את כמה שאת מעניינת וכייפית. זו מיומנות שניתנת לשיפור. אין צורך לדאוג מכך שיש יותר מעניינות ממך. הדרך לעשות זאת, היא בלעבות את החיים כל הזמן, בהכנסת צבע לשיגרה. עשי דברים כיפיים, קראי, הרחיבי אופקים, פתחי תחביבים. הכניסי בשיגרה פעולות שממלאות אותך. כשאת מלאה, את לגמרי מישהי מעניינת.

  • היי הכי תקשורתית בשיחות

אנשים כיצורים חברתיים, נהנים מאינטראקציה חברתית, משיחה. והדרך להפוך את השיחה למעניינת היא בשימוש בשפה של תיאורים ורגשות. חיבור שלך לדברים שעוברים עלייך ותיאור שלהם ברגש, במילות תואר יביאו את השיחות לעומק. כאן יווצר החיבור הרגשי שכל גבר (וגם אשה) מחפש בקשר.

פנינה פרייליך חברה בנבחרת המאמנים של פרויקט 252 - מיזם ההדרכה למחפשי זוגיות הגדול בציבור הדתי.

לחצו כאן להצטרפות לפרויקט 252 >