סאלח זיגרי בפייסבוק
סאלח זיגרי בפייסבוק צילום: מסך פייסבוק

הבלוגר הפלסטיני המפורסם סלאח זיגרי פרסם בימים האחרונים שלל פוסטים מסוכנים המהללים את "השהידים". אתמול (שלישי) הגדיל לעשות ובירך את הפיגוע הרצחני בבני ברק.

לזיגרי למעלה ממיליון עוקבים בשלל הרשתות החברתיות. על חשבון היוטיוב שלו מנויים לא פחות מ-366K מנויים. אחרי דף הפייסבוק שלו עוקבים למעלה מ-91K עוקבים. בטוויטר הוא מחזיק ב-163.2K עוקבים ובאינסטגרם מספר עצום של למעלה מ-553K עוקבים.

אתמול, בשעת הפיגוע הקשה בבני ברק, הוא העלה לחשבון האינסטגרם שלו סטורי מלגלג. לצד 2 אימוג'ים קורצים הוא כתב בערבית: "חמישה דגים טריים בשקית".

בתוך כך, לפני מספר ימים הוא כתב בערבית בחשבון הפייסבוק שלו "לא אכיר בכיבוש הישראלי, אני נשבע באלוהים שאני שהיד".

מלגלג בזמן הפיגוע בבני ברק
מלגלג בזמן הפיגוע בבני ברק צילום: מסך אינסטגרם

שי גליק מנכ"ל בצלמו הגיש הבוקר תלונה במשטרה נגד זגירי בגין הסתה לאלימות ולטרור. לערוץ 7 הוא מסר: "הכתובת על הקיר באדום בוהק והמשטרה ישנה. אדם עם מאות אלפי עוקבים מסית לרצח ומקבל אלפי לייקים ושיתופים. מבחינת משטרת ישראל - צרצרים. למה מחכים במשטרה? האיש אמר מפורש שהוא שאהיד והוא יעשה ליהודים צרות וכך הוא מעודד את מאות אלפי עוקבים לעשות. האיש לועג לנרצחים ומעודד רצח נוסף. בעוד כל יהודי שרק מעלה ציוץ נחקר האיש מסית בקביעות זמן רב ומשטרת ישראל משום מה 'לא מוצאת אותו' ולא חוקרת אותו. אני קורא למשטרת ישראל תתעוררו. כי עוד מעט כבר יהיה מאוחר. הכתובת זועקת באדום בוהק".