נפתלי בנט
נפתלי בנטצילום: Olivier Fitoussi/Flash90

11 בני אדם נרצחו בפיגועי טרור שאירעו בשבועיים האחרונים בישראל. ארבעה נרצחו בפיגוע בבאר שבע, שניים בפיגוע ירי בחדרה ועוד חמישה במסע ההרג הקטלני בבני ברק.

מלבד שיחת טלפון אחת עם משפחתו של השוטר אמיר חורי ז"ל, ראש הממשלה נפתלי בנט לא הגיע לנחם את משפחות הנרצחים ואף לא קיים שיחות טלפון כדי להביע השתתפות בצער.

בימים שחלפו, נשיא המדינה יצחק הרצוג ורעייתו עברו בין המשפחות השכולות וביקרו את הפצועים בבתי החולים. גם ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו הגיע לנחם את המשפחות היושבות שבעה.

נתניהו מנחם את האבלים
נתניהו מנחם את האבליםצילום: דוברות

נשיא המדינה יצחק הרצוג הגיע אתמול לביקורי תנחומים בבתי המשפחות שאיבדו יקיריהם בפיגועי הטרור בבני ברק ובחדרה. בתחילת השבוע קיים הרצוג קיים ביקורי תנחומים גם אצל משפחות הנרצחים בפיגוע בבאר שבע.

נתניהו שהגיע ביום שלישי לביקורי תנחומים בבני ברק, אמר "אנחנו נתונים תחת מתקפת טרור רצחנית. חייבם להחזיר את השקט והביטחון לאזרחי ישראל ולרחובות הערים שלנו. אפשר לעשות את זה, צריך לעשות את זה - דרושה פעולה נחושה ויד קשה מאוד.

"לצערי כולנו רואים שממשלה שתלויה בתנועה האיסלאמית לא עושה זאת וייתכן שלא מסוגלת לעשות זאת, אבל הם חייבים לשים בצד כל שיקול פוליטי ולהילחם בטרור'', הוסיף נתניהו.

מלשכת ראש הממשלה לא נמסרה תגובה