חייבים לתפוס את כולם?
חייבים לתפוס את כולם? צילום: iStock

פול לוגן, יוטיובר חובב היאבקות, שבר לאחרונה שיא גינס כאשר קנה קלף פוקימון במכירה הפרטית היקרה בעולם ואף החליט לקחת אותו איתו לזירה.

הקלף הנדיר נקנה תמורת קצת יותר מ5 מיליון דולר, כאשר יש רק 39 נוספים מסוגו. לפי ארגון הPSA, שמתמחה בקלפי אספנות, הקלף מוגדר כ"דרגה עשר" והוא מציג איור ייחודי של הפוקימון פיקאצ'ו.

פול סיפר בחשבון הטוויטר שלו שהוא קנה את הקלף מאדם ששמר מאוד על הפרטיות שלו, ועצם הקיום של הקלף הגיע אליו רק כשמועה. לפני מספר חודשים פול טס כל הדרך לדובאי על מנת לקנות את הקלף הנכסף, ועכשיו הוא החליט לעלות איתו גם לקרב ההיאבקות הראשון שלו בWWE.

על מנת לשמור על הקלף היקר, פול יצר לו תליון ייעודי מקושט ביהלומים בשווי של 80 אלף דולר והוסיף גם פוכדור מעוטר מעליו. לאחר הקרב, פול הוזמן לטקס חגיגי של שיאי גינס במהלכו הוענק לו שיא גינס על הקנייה הפרטית היקרה בעולם.

למרות שקלפי הפוקימון נוצרו במקור לפני כמעט שלושים שנה, יש עדיין קהל גדול של אספנים שרק מחכה לאסוף את כולם, ובינתיים הערך של קלפים עתיקים רק הולך ועולה. בעוד חלק מהגולשים אהבו את ההערכה של פול לאספנות הקלפים, חלק תהו האם זה באמת הגיוני שקלף אחד יהיה שווה יותר ממשכורת שנתית של אנשים רבים.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!