בנצי גופשטיין
בנצי גופשטיין צילום: ארגון להב"ה

היו שותפים למאבק להצלת חיים תרמו עכשיו לקמפיין

גל הטרור הרצחני בימים האחרונים ודיווח על בנות שהכירו ערבי במקום העבודה הביאו את ארגון להב"ה לצאת בקמפיין ארצי הקורא: "פטרו היום את המחבל של מחר".

"אחת המטרות העיקריות שבגללם הקמנו את ארגון להב"ה, היא להקדים תרופה למכה", אומר בנצי גופשטיין מנכ"ל להב"ה. "למנוע את ההתבוללות לפני שהיא מתרחשת, הקושי לעזור לנשים ונערות לאחר שהן כבר הכירו את הגוי הוא כל כך גדול והרבה פעמים כמעט בלתי אפשרי, לכן כל פעולת מניעה שווה הרבה יותר מהכל".

לדברי גופשטיין, למעלה משבעים אחוז ממקרי ההתבוללות נובעים מהכרות בעבודה משותפת, לכן לשיטתו, הסגולה הבדוקה למניעת התבוללות היא להתחזק בעבודה עברית, ובמקרה שלנו זה לא רק יכול למנוע התבוללות אלא גם להציל חיים ממש. "ראינו בבני ברק שגם שם היה מדובר במחבל שעבד באיזור והכיר את השטח".

הקמפיין יפורסם ברחובות הערים, מודעות ומדבקות, ברשתות השונות, בעיתונים ובעלוני פרשות השבוע.
לציבור הדתי והחרדי הקמפיין ילווה גם בהוראות החד משמעיות של הרב חיים קנייבסקי זצ"ל שכאשר אברך חרדי הגיע אליו וביקש ברכה להצלחה במשפט בגין העסקת ערבים.

הרב קנייבסקי שאל: "על מה יש לך משפט" והאברך השיב: "על העסקת ערבים". הרב הביט באברך ואמר: "מה אתה רוצה ממני? מגיע לך עונש".

האברך המופתע לא הבין: "מגיע לי?", שאל בהלם. הרב ענה: "מה, אתה לא יודע שאסור להעסיק ערבים. ערבים הם רוצחים, מי שמעסיק אותם מגיע לו עונש".

לסיום פונה בנצי גופשטיין לציבור: "הגיע הזמן שהציבור הדתי לאומי והציבור החרדי יתחזקו במצווה הזאת של עבודה עברית וכך נצליח גם להציל חיים וגם למנוע התבוללות".

היו שותפים למאבק להצלת חיים תרמו עכשיו לקמפיין

המודעה של ארגון להב"ה
צילום: להב"ה