אחינעם אור חי משחררת סינגל שלישי שכתבה והלחינה, איה כבודך. אחינעם היא חלק מנבחרת זמרות יוצרות צעירות (ופחות) שיוצרות תרבות יהודית חדשה, בועטת ולא מתנצלת תחת הגדרות ההלכה, אחינעם שרה רק בפני נשים.

עולם התוכן של אחינעם, רוחני. היא כותבת ומדברת על יחסה להקב"ה, ועל הליווי והמעטפת שהוא מספק לה ביומיום. איה כבודך מדבר על השגרה השואבת והשוקעת וגם על הרגעים שהכל בהם נראה נסתר, "דווקא שם אני רוצה להרגיש שהוא שומע והוא כאן איתי ואני רוצה למצוא את כבודו, אז אני שואלת "איה כבודך" איפה אתה? איפה הכבוד שלך? וברגעים שאני עייפה ולא מתחשק לי להמציא את עצמי ולחשוב יותר מידי איך לדבר עם ה' אני מבקשת פשוט 'תרצני'.. תרצה אותי ככה פשוט מהמקום הכי גבוה".

אחינעם רוצה שהשיר יעורר אנשים לחפש את ה' גם ממקום רחוק, גם ממקום של יומיום שוחק, וגם ממקום של בלבול ועולם הפוך, האתגר שלנו למצוא אותו בכל מקום ולהגביר אמונה.

"לכולנו יש רגעים שמרגישים ש'הגיעו מים עד נפש', שהשגרה מכסה על משהו אמיתי יותר, נניח אדישות וחוסר תכליתיות - מול כל זה אני מחפשת את ה' ואת כבודו". אומרת אחינועם, "לעיתים, כשאני מאבדת קשר רוחני והחיים זורמים על אוטומט, זה מעייף. על רגעים כאלה נכתב איה כבודך, פשוט שרתי את המילים מתוך לאות כבדה ודרשתי מעצמי לזכור שה' פה, וכשעייף לי הכי חשוב לשמור על הקשר איתו, גם אם קשה לצאת מעצמי, לצאת מהשחיקה, כי זה הכי חשוב ובלעדיו אין עם למה לעבוד פה".

בימים אלה, יוצאת אחינעם (25) למסע לחיפוש האחד להקמת בית נאמן בישראל. בפוסט שעורר הדים היא סיפרה על רצונה בזוגיות אחרת, "שזו תהיה חברות ולא רק קשר בין איש לאישה, שהיצר לא יפריע ויעמוד שם בפינה כדי להגיח ולכלכך את מה שיכול להיות כל כך נקי.. כי אני רוצה אותו קודם כל... החבר הכי הכי טוב שלי....🤍". הקוביסיה, שכזכור היא חברת נדל"ן אנושית - התגייסה לנהל את האודישנים, דברו איתנו.

"איה כבודך" | מילים ולחן: אחינעם אור חי | עיבוד והפקה מוזיקלית: אולפני שיר ושבחה