עטרת גוטליב וג'ני אגסי
עטרת גוטליב וג'ני אגסיצילום: באדיבות המצולמות

בריאות האישה הוא עולם תוכן רחב הנותן מענה לכל נושאי הבריאות הנוגעים לנשים בכל הגילאים.

לאורך השנים, ההתפתחות והשינויים שחלים בגוף האישה מצריכים הכנות והתמודדויות שונות - החל מגיל ההתבגרות, בו מתחיל גיל הפריון, עובר בתקופות ההריונות והלידה, ועד הגיל השלישי.

לנשים רבות אין עם מי להתייעץ ועד היום אפשר להרגיש את ה"מביך" כשנושא המיניות נזרק לחלל האוויר. המון שאלות לא פתורות, חוויות וחששות שנשים היו רוצות להתלבט עליהן בצורה רצינית, אבל לא בטוחות מי ייתן להן את התשובות הנכונות והאמינות ביותר בנושא רגיש זה.

מכבי שירותי בריאות בשיתוף ערוץ 7 השיקו את "מתחם הבריאות של מכבי", במסגרת המיזם המיוחד הזה, נערכות שיחות פתוחות בשידור חי בין משפיעניות רשת למומחי מכבי בתחומי בריאות שונים. את המיזם, נבחרו להוביל 5 משפיעניות רשת. השידור החמישי והאחרון, יתקיים במוצאי שבת הקרובה, 9.4, בשעה 20:30.

לכניסה לשידור החי לחצו כאן

את השידור תוביל בלוגרית הלייף סטייל ובעלת עסק לבניית מותג בדיגיטל, עטרת גוטליב יחד עם מומחית בתחום בריאות האישה במכבי שירותי בריאות, ג׳ני אגסי.

אגסי, נשואה ואמא לשלושה ילדים, הממונה על תחום בריאות האישה במכבי. במקצועה היא אחות - מיילדת בעלת ניסיון רב בארץ ובחו"ל, מנחת קבוצות הכנה ללידה ומכשירה צוותים ומטופלים בתחום בריאות האישה.

גוטליב, נשואה ליהונתן ואמא לאיתן בן השלוש. בלוגרית שיווק ודיגיטל, בעלת עסק לקורסים של ניהול סושיאל ובניית מותג.

השידור יעסוק בנושאים החשובים לכל אישה: ניפוץ מיתוסים בתקופת ההריון ולאחר הלידה. נשים רבות סובלות מבעיות כמו אנמיה וצרבות, רגישות ודלקות, כאבים ותופעות אחרות. בשידור אגסי תענה תשובות לכל השאלות, שלא לכולן יש את האומץ לשאול.

תחום בריאות האישה במכבי שירותי בריאות נותן מענה רחב לנערות ולנשים - תכנון הרחבת המשפחה והכנה להריון, שירותי מעקב הריון, הכנה להנקה לפני לידה והדרכה לאחר הלידה, הכנה לתפקיד החשוב ביותר - הורות.

טיפולי פוריות, ומענה מקיף להתמודדות עם המעבר לגיל השלישי. השירותים ניתנים במרכזים לבריאות האישה, מרפאות הריון בסיכון, בטיפולי יום ומוקדי נשים. בתקופת קורונה חלק מהשירותים עברו למקוונים: קורסי הכנה ללידה, מעקבי הריון, וייעוצי הנקה.

לכניסה לשידור החי לחצו כאן