אוהדי הפועל תל אביב. ילוו את חברם בדרכו האחרונה
אוהדי הפועל תל אביב. ילוו את חברם בדרכו האחרונה צילום: פלאש 90

מלווים בדרכו האחרונה. מחר תתקיים הלוויתו של אחד מנרצחי פיגוע הירי בתל אביב שנרצח ביום חמישי האחרון, תומר מורד ז"ל. תומר היה אוהד שרוף של הפועל תל אביב ובקבוצה לא נותרו אדישים.

במשפחתו של תומר קראו לאוהדים לעשות מאמץ ולהגיע ללוויה שתתקיים בשעה 15:30 בבית העלמין בכפר סבא, ובמועדון האדום של תל אביב שישחקו בשעות הערב מחר באצטדיון טוטו-טרנר שבבאר שבע הודיעו כי יארגנו הסעות לאוהדים שיגיעו ללוויה ומשם למשחק בכדי להקל ולהביא להמוני אוהדים שיגיעו ללוות את תומר ז"ל בדרכו האחרונה.

בהודעת המועדון האדום מת"א נכתב: "מחר תתקיים הלווייתו של אוהד אדום, אחד מאיתנו, תומר מורד זכרו לברכה, שנרצח בפיגוע הנתעב ברחוב דיזינגוף בתל אביב, בו נרצחו גם איתם מגיני וברק לופן.

מסע הלוויה ייצא בשעה 15:30 מבית העלמין בכפר סבא. בתום מסע הלוויה תצאנה הסעות, בשעה 17:00 וללא תשלום מבית העלמין בכפר סבא - ישירות לאצטדיון טוטו טרנר, למשחקה של הקבוצה מול הפועל באר שבע. בתום המשחק, בשעה 22:20, ייצאו האוטובוסים בחזרה לבית העלמין בכפר סבא - עם עצירה אחת בתחנת הרכבת תל אביב השלום.

"אנו כואבים את כאבן של משפחות הנרצחים, משתתפים בצערן העמוק ושולחים את תנחומינו הכנים. במשחק מול הפועל באר שבע שחקני הקבוצה יענדו סרטים שחורים, לכבד את זכרו של תומר מורד".