מתן כהנא: "כל חברי ימינה ממשיכים קדימה בממשלה הטובה הזאת"

שר הדתות מתן כהנא מגיב הבוקר (ראשון) לפרישת עידית סילמן מהקואליציה, מקווה שהממשלה תקפיד על קווי היסוד שלה וטוען כי שאר חברי ימינה ממשיכה כרגיל ולא מתכוונים לעזוב.

"ימינה לא מתפרקת", אמר כהנא בדרכו לישיבת הממשלה, "ימינה רוצה בהמשך קיומה של הממשלה הזו שעושה דברים חשובים מאוד לאזרחי מדינת ישראל. יש לנו עוד הרבה דברים חשובים לעשות וכל מה שצריך לעשות זה לחזור לקווי היסוד שעליהם הסכמנו כשנכנסנו לממשלה, והממשלה הזו תמשיך לעבוד.

כהנא עדכן: ''כל חברי ימינה ממשיכים קדימה בממשלה הזאת, זאת ממשלה טובה, צריך לחזור לקווי היסוד שעליהם הסכמנו בעת הקמת הממשלה.

"עידית סילמן עברה תקופה קשה מאוד בחודשים האחרונים, תקיפות מילוליות ולדבריה גם תקיפות פיזיות, היא נשברה ולצערי בחרה לעבור לחלק שלטענתה עשו את כל התקיפות האלה. אני מצר על כך. שום דבר מהותי לא השתנה מאז שהקמנו את הממשלה הזאת, זו ממשלה טובה שעושה דברים חשובים לעם ישראל", טען שר הדתות.

גם שר התקשורת יועז הנדל התייחס למשבר הפוליטי ואמר בפתח ישיבת הממשלה: ''אנחנו נעבוד קשה, הממשלה הזו עושה דברים חשובים, סוף סוף אפשר לעבוד. חוסר יציבות פוליטית לא יכול להניע תהליכים וגם לא יכול לעזור במלחמה בטרור, ולכן אנחנו נעשה הכל כדי לייצב את המערכת''.

הנדל: "הממשלה הזו עושה דברים חשובים, נעשה הכל כדי לייצב אותה"