המאהל של פעילי 'פתאום קם עם'
המאהל של פעילי 'פתאום קם עם'צילום: יח"צ

תנועת "פתאום קם העם - להפלת הממשלה" שהוקמה לפני מספר חודשים במטרה להחליף את הממשלה הנוכחית ולקרוא להקמת ממשלה לאומית עם צביון יהודי וציוני יוצאת היום (ראשון) בקמפיין גיוס המונים מיוחד שמטרתו מימון הפעילות של פעילי התנועה עד להפלת הקואליציה.

חמ"ל קמפיין הגיוס יעמוד במאהל המחאה מול ביתו של ח"כ ניר אורבך, כשבימים הקרובים יגיעו אליו דמויות ציבוריות לתמוך.

לתרומה למיזם גיוס ההמונים לפעילות למען החזרת שלטון הימין לחצו כאן

סימנים ראשונים מעודדים לסיום דרכה של הממשלה ניתנו ביום פרישתה של ח"כ עידית סילמן בשבוע שעבר, וכעת ממקדים הפעילים את הלחץ על חברי כנסת נוספים שהם חשים שצריכים חיזוק על מנת לקום ולפרוש, ביניהם ח"כ ניר אורבך, השרה איילת שקד ונוספים.

פעילי התנועה טוענים כי כעת יש מומנטום שיכול להביא לפרישות נוספות של חברי כנסת שבאים מתוך הימין האידאולוגי וחברים בקואליציה, וכי יש צורך לייצר סביבם לחץ חיובי שיגרום להם לעבור את המשוכה, להתעלם מהלחצים שמופעלים עליהם מתוך הקואליציה, ולפרוש.

אלרואי אריה, "פתאום קם העם": "אנחנו משוכנעים שיש חברי כנסת שרואים את החיבוק הענק שקיבלה ח"כ סילמן אחרי פרישתה, ויודעים שהחיבוק האותנטי של הימין חם ואמיתי הרבה יותר מהחיבוק האינטרסנטי שהם מקבלים מהשמאל, שעבורו הם משרתים את המטרה שלהם בכך שהם נשארים. ניר, איילת, אלקין, האוזר, גדעון, אביר, שרן -הימין מחכה לכם בבית".

לתרומה למיזם גיוס ההמונים לפעילות למען החזרת שלטון הימין לחצו כאן