האם ניתן לתת דו"ח לרכב ללא נהג? שוטר בסן פרנסיסקו עצר מכונית שנסעה בלילה ללא אורות, אך גילה לתדהמתו שאין נהג מאחורי ההגה.

בסרטון שפורסם ברשתות החברתיות ניתן לראות כיצד לאחר שהשוטר עוצר את המכונית, חלון הנהג יורד למטה רק כדי לאפשר לשוטר לראות שאין אף אחד מאחורי ההגה.

כפי שניתן לראות בסרטון, לאחר שהשוטר מבין את המצב הוא חוזר לניידת כשהוא אומר בקשר "אין שם אף אחד". ברגע שהשוטר עוזב את הרכב וחוזר מעט לניידת, המכונית ללא הנהג מנצלת את ההזדמנות ונוסעת הלאה עד שהיא עוצרת בצומת הבאה.

המכונית היא למעשה מונית ללא מונית של חברת Cruise בבעלות ג'נרל מוטורס. השירות של החברה התחיל לפעול בסן פרנסיסקו בחודשים האחרונים אבל למרות זאת נראה שעדיין השוטרים לא לגמרי בטוחים מה לעשות כאשר עוצרים רכב כשאין בו נהג.

לאחר שהסרטון התפרסם ברשתות החברתיות, החברה הגיבה וטענה כי הרכב לא ניסה לברוח אלא המשיך לעבר מקום חנייה בטוח לאחר שהבחין שהשוטר מתעכב. לדבריהם, השוטר הצליח לתקשר עם החברה ולבסוף לא ניתן דו"ח על התקרית.

בכל מקרה, נראה שהמרוויחה הגדולה היא בעיקר חברת Cruise שהשוטרים, וגם האזרחים, מכירים הרבה יותר טוב בעקבות התקרית האחרונה.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!