לא פשוט לבחור שם
לא פשוט לבחור שם צילום: iStock

טיילור האמפרי בת ה-33 עבדה בהרבה עבודות בחייה עד שהחליטה להמציא לעצמה את המקצוע שלה- נותנת שמות לתינוקות. אחרי שנים שבהן היא התעניינה בשמות בתור תחביב, היא החליטה בשנים האחרונות לתת שירות להורים טריים של הענקת שמות לתינוקות.

טיילור מספרת שכאשר היא מספרת לאנשים שהמקצוע שלה הוא נתינת שמות היא מקבלת בעיקר תגובות נדהמות, אבל היא גאה במקצוע שלה. היא התחיל להתעסק עם שמות באופן רשמי כאשר פתחה לפני שבע שנים חשבון אינסטגרם בו היא מסבירה על שמות של תינוקות וכאשר הורים התחילו לבקש ממנה עצות לבחירת השם לילד- היא הבינה שאפשר לעשות מזה גם עסק.

המחיר להענקת השם מתחיל ממחיר של אלף וחמש מאות ויכול להגיע עד לסכום של עשרת אלפים דולר. תמורת המחיר ההתחלתי טיילור מדברת בטלפון עם ההורים ובוחרת בעקבות השיחה את השם, אבל המחיר עשוי לעלות אם ההורים בוחרים חבילה שכוללת גם ניתוח שאלונים ומחקר היסטורי על שמות משושלת המשפחה.

חלק מהשמות שטיילור בוחרת קשורים לחוויות שהיו להורים או לערכים שהם מאמינים בהם, או רק שמות שנשמעים כמו שמות "מפוארים". לדברי טיילור היא כבר העניקה שמות ליותר ממאה תינוקות וכיום מדובר בהכנסה העיקרית שלה, אם כי היא עובדת גם כמדריכת רייקי ודולה.

במידה ואהבתם את התחום, היא גם מציעה קורס "נתינת שמות מקצועית" למי שרוצה להתפתח באופן מקצועי, אם כי עדיין לא ברור האם יש החזר במידה וההורים בסוף לא אוהבים את השם שנבחר.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!