ג'וזיק
ג'וזיק צילום מסך

JUSIC - אפליקציית המוסיקה היהודית הגדולה, המקיפה והראשונה בעולם עם כל הסגנונות ומכל התקופות יוצאת לדרך בגרסת BETA מוגבלת לקדם השקה.

ג'וזיק מכריזה על מהפכה חברתית בעולם המוזיקה היהודית: מהיום עולם המוזיקה החדשני המתקדם בעולם היהודי - מגיע אל כל אחד בנייד.

חוויית המוזיקה הזאת מקבלת עוצמות חדשות והופכת להיות מותאמת אישית, איכותית ומדויקת. בשלב ההרצה, זמין היישומון הניסיוני למנויי קבוצה סגורה ובל"ג בעומר הקרוב היא תושק רשמית ותוצע להורדה בחנות גוגל פליי, בינתיים לא למשתמשי אייפון.

קבוצת אנשי עשייה מובילים בתעשיית המוזיקה, עם קשר ארוך והדוק למוזיקה החסידית והיהודית מכל הזמנים, חברה יחד כדי להקים פלטפורמה טכנולוגית חדשה עם כל הטוב שיש במוזיקה היהודית ועם עיקרון מנחה אחד: לתת כבוד ליוצרים וערך כספי מתגמל לעבודה הקשה שלהם.

צילום: ללא קרדיט
צילום: ללא קרדיט

היזמים מודעים לתהליכים המורכבים והבעייתיים העוברים על עולם המוזיקה היהודי ועל האמנים היוצרים ואנשי המקצוע בתחום. שחיקת התשלומים בזכויות היוצרים והירידה במכירת מוצרי המוזיקה, משפיעה רבות על התפתחות עולם המוזיקה היהודית וגורמת להאטת ההתקדמות ביצירתיות חדשה. תהליך זה פוגע בראש וראשונה במשתמשי המוזיקה ובכל תחומי המוזיקה.

JUSIC פותחת עידן חדש לאומנים ולבעלי הזכויות: מתחילים לקבל תמלוגים החל מההשמעה הראשונה. גם מי שטרם נרשם ומילא את פרטיו בהתקשרות, זכויותיו נשמרות עבורו והוא יכול לעיין בממשק השקוף ולדעת כמה פעמים שמעו את יצירתו ומתי - ולקבל תשלום ראוי על ההשמעות.

החלום לנגישות לכל המוזיקה שאוהבים ולפלייליסטים מובחרים, זמין בכל מקום. החל ממחרוזות נוסטלגיות ועד לסינגלים והאלבומים החדשים ביותר. כל זאת ללא תלות באמצעי אכסון מוגבלים.