הבאולינג זה רק ההתחלה
הבאולינג זה רק ההתחלה צילום: iStock

לגראהם ווילדין תמיד היה חלום לבנות את "מערת הגברים" האולטימטיבית, אבל בניגוד להרבה אחרים- היה לו גם את האמצעים לבנות אותה. גראהם, רואה חשבון מיליונר בן 64 מאנגליה התחיל לבנות את המערה הענקית לפני כעשר שנים, אבל לא ממש טרח לעדכן את הרשויות במה שהוא בונה, עד שכבר היה מאוחר מדי.

פתח המערה נבנה בחצר הבית של גראהם, וכאשר לאחר זמן השכנים התחילו להתלונן על הבנייה המאסיבית שהוא יצר, העירייה החליטה לנסות להתערב. המיליונר הסביר לעירייה שהוא מתכנן לבנות מערה עם אולם באולינג, בר, קזינו, אולם קולנוע ומגרש סקווש. לדבריו, מכיוון שהוא חופר עמוק לתוך האדמה הוא לא צריך אישורים ואין לעירייה רשות להפריע לו בבנייה.

המאבק המשפטי של גראהם המשיך במקביל לבנייה עד שלבסוף המערה נבנתה ללא אישורים. למרות שבית המשפט קבע כי לגראהם אין אישורים וקבע תאריך להריסת המערה, גראהם ערער והמשפט המשיך להתנהל עוד מספר שנים עד שרק ארבע שנים לאחר מכן הוחלט באופן סופי על הריסת המערה.

על אף תלונות השכנים על המשך הבנייה, המערה של גראהם ממשיכה להתקיים גם היום, ארבע שנים לאחר שהפסיד במשפט, אבל בחודש שעבר התחיל משפט חדש כנגד גראהם באשמת העלמת מס. השופטים הכריעו כי יחד עם תשלום המס על סך 300 אלף ליש"ט, הוא הפעם גם ייאלץ להרוס את המערה באופן סופי.

במאבק אחרון על מנת להציל את המערה שלו, גראהם פתח במחאה והעביר לרחוב את כל אוסף המכוניות שלו על מנת לחסום את כל החניות באזור. לא ברור עדיין האם גראהם אכן יהרוס את המערה בקרוב או שיצליח שוב להתחמק מכך, אבל בכל מקרה נראה שאת החלום שלו לגור במערת הגברים הוא כבר הספיק להגשים, אם כי לא ברור אם זה היה שווה את המחיר.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!