מדפסות
מדפסות istock

על אף שהעידן שבו אנו חיים הוא טכנולוגי למדי, נראה כי הצורך בהדפסה איכותית לא נעלם בכלל ואף במקרים מסוימים נעשה גדול יותר עם הזמן. כולנו זקוקים להדפסה איכותית מפעם לפעם, בין אם לצורך הדפסת כרטיסים לפני טיסה או הופעה למשל, צירוף של ברכה אישית למתנה או באירועים מיוחדים, וכן טפסים לצורך נושאי בירוקרטיה שונים. אז אם גם אתם מחפשים מדפסת איכות ואמינה אנו רוצים להמליץ בחום על המותג brother. זה הזמן להכיר יותר לעומק את מותג המדפסות הנפלא הזה ולהכיר כמה דגמים שיאפשרו לכם הדפסה איכותית ואמינה לאורך שנים. בואו נתחיל

על מדפסות Brother

מדובר במותג מדפסות ותיק ביותר שנכנס לשוק הזה כבר בשנת 1971. החברה מתמחה בייצור מדפסות לצרכים שונים – מדפסות לייזר שחור-לבן, מדפסות לייזר צבעוניות, מדפסות אמינות של הזרקת דיו, מדפסות לשימוש ביתי ולצרכים משרדיים ואפילו מגוון מדפסות ניידות מעולות. אפשר לדבר עוד ועוד על היתרונות של המדפסות הללו, כמו למשל מהירות ההדפסה והאיכות, החיסכון האנרגטי או העובדה כי דיו למדפסת Brotherאפשר להשיג גם במוצרים תואמים ולא רק מקוריים שחוסכים לא מעט כסף.

אז אילו דגמים אתם צריכים להכיר?

מדפסת לייזר שחור-לבן אלחוטית DCP-L6600DW

מדפסת משולבת נהדרת שתעשה עבודה פנטסטית בבית ומותאמת לעבודה משרדית. זוהי מדפסת בעלת מבנה חזק ואיכותי עם מגוון אפשרויות הדפסה ושימוש בנייר לתוצאות הדפסה יוצאות מן הכלל. יש בה מחסניות טונר גדולות שמפחיתות משמעותית את הוצאות ההדפסה ומאפשרות חיסכון משמעותי לאורך זמן. מתאים למשרדים ובתים שבהם נוהגים להדפיס לעיתים תכופות.

מדפסת אלחוטית משולבת הזרקת דיו DCPJ572DW

מדפסת משולבת נפלאה עם אפשרות להדפסה, סריקה וצילום של מסמכים. מושלמת לבתים עם כל מה שצריך במדפסת ובהחלט מתאימה גם למשרדים קטנים. מדפסת קומפקטית ובעלת טכנולוגיה ארגונומית מתקדמת, עיצוב קלאסי שמתאים גם למקומות קטנים ללא הרבה חלל מיותר.

MFC-J4340DW מדפסת דיו רב-תכליתית 4-ב–1 עם Wi-Fi

מדפסת חזקה, מסוגננת וקומפקטית עם שלל אפשרויות מתקדמות. מדובר במכשיר רב תכליתי עם קישוריות WIFI המאפשרת להפעיל את המדפסת מכל מקום, בכל זמן ומכל מחשב ואפילו סמארטפון שמתחבר אליה. מחסניות הדיו גדולות למדי ומאפשרות הדפסה של עד 720 עמודים ללא צורך בהחלפה. היא יכולה להתאים לשימוש ביתי וגם למשרדים קטנים עם כמויות הדפסה סבירות.

MFC-J1010DW - מדפסת דיו קומפקטית רב-תכליתית 4 ב–1 עם WLAN

מכשיר קומפקטי, נוח וקל לתפעול ומתאים מאוד לשימוש ביתי. ניתן להדפיס בה באמצעות המחשב, הטלפון החכם או הטאבלט. המדפסת מגיעה עם מזין מסמכים אוטומטי של 20 גיליונות שניתן להעתיק, לפקסס או לסרוק במהירות שיא ובקלות רבה.

מדפסת לייזר שחור-לבן אלחוטית DCP-1610W

מדפסת לייזר משולבת בעיצוב נהדר שמתאימה במיוחד לשימוש של משרדים קטנים. מספקת קישוריות אלחוטית מצוינת למשרד הביתי עמוס העבודה, מצוידת במגוון תכונות חכמות כמו סורק, ותדפיס לכם כ-20 דפים. מדובר במדפסת ששווה את המחיר וההשקעה.

לסיכום

אם אתם מחפשים מדפסת חזקה, איכותית ואמינה – כדאי לכם לבדוק את הדגמים של המותג brother. כדאי לכם לקרוא עוד על הדגמים המובילים של המותג כדי שתוכלו להבין מה מתאים לצרכים שלכם בדיוק. זכרו תמיד כי היתרון המשמעותי ביותר עם המדפסות הללו זה שניתן לרכוש ראשי דיו וטונרים תואמים במחירים זולים משמעותית ולחסוך הרבה מאד כסף במהלך השנים. בהצלחה!