בישיבת שבי חברון ציינו 40 שנים לייסוד הישיבה ומאות תלמידים מכל השנים באו להשתתף באירוע.

אחד מהם היה ח"כ אופיר סופר ממפלגת הציונות הדתית. "זה אירוע מאוד משמח, לפגוש את החברים, להתחדש, לקבל את האנרגיות שקיבלנו מאז ועד היום. במקום הזה חושבים קצת על הדרך אם אנחנו באמת בכיוון הנכון. סוג של חשבון נפש מתוך שמחה ואהבה".

"עיקר ההתפתחות הרוחנית מתרחשת כשאתה 'מתגלח' על המציאות והחיים. אבל אם אתה יודע לחזור לבית המדרש עם השאלות זה דבר שבונה ומפתח לאורך כל הזמן", מוסיף סופר.

קובי אלירז, לשעבר יועץ שר הביטחון, למד גם הוא בשבי חברון. "אני זכיתי ללמוד בישיבה במחזור ח' ואלו היו שנים שעיצבו את דרכי בחיים לגמרי. אין לי אלא להודות על כך שאני חלק מחברון ומהתורה הגואלת שלה עד עצם היום הזה".

הרב אליאב תורג'מן, מחנך בישיבת דימונה בוגר הישיבה מוסיף, "זו ברכת שהחיינו אחת גדולה. לראות פרצופים ששנים רבות לא ראינו - החל מהרבנים ועד לחברים בחדר. הישיבה היא כמו תמצית לכל החיים ונמצאת אצלי בכל מקום שמניע כל תהליך".

נתנאל אלק, סמזכ"ל בני עקיבא אומר, "מה שמאוד מיוחד הוא שמביאים את כולנו לפה הוא שהתורה שלמדנו בישיבה אינו משהו נוסטלגי אלא חלק נוכח ביום יום שלנו והתורה הזו היא שמניעה אותנו".

ישראל זעירא, יו"ר ראש יהודי, סיכם: "את כל הכוח ינקנו מהרב בלייכר ומישיבת שבי חברון - את החזון, האמונה, התהליכים הפנימיים וברוך ה' יצאה מהישיבה הזו בשורה גדולה לעם ישראל".
יפה לראות את הטוב שהתורה הזו מייצרת בכל התחומים.