הרבה יותר מכדורגל. בין מנצ'סטר יונייטד לליברפול האנגליות ישנה יריבות ותיקה ועתיקת יומין כמו שרק בכדורגל האנגלי יכול להיות, אך הערב (שלישי) שני קהלי האוהדים שמו הכל בצד ובדקה השביעית במשחק ביניהן עודדו יחד את שחקנה של מנצ'סטר, הפורטוגלי הפנומן כריסטיאנו רונאלדו.

היה זה לאחר שאמש הודיע השחקן הטוב בעולם כי במהלך לידתה של אשתו, ג'ורג'ינה, אחד מהתאומים שהיו בבטנה, מת.

השניים שהודיעו בחודש אוקטובר האחרון שהם מצפים לתאומים, בן ובת, , הודיעו אמש כי אחד מהתאומים לא שרד את הלידה והלך לעולמו, כאשר בחשבון האינסטגרם שלו כתב רונאלדו הפורטוגלי: "בצער הכי גדול שיש, עלינו להודיע שהילד שלנו הלך לעולמו. זה הכאב הכי גדול שהורה יכול להרגיש ורק הלידה של הילדה נותנת לנו כוח לעבור את הרגע הזה עם קצת תקווה ושמחה".

עוד כתב רונאלדו: "אנחנו רוצים להודות לכל הרופאים והאחיות על כל הדאגה והתמיכה שלהם. אנחנו הרוסים מהאובדן ומבקשים פרטיות בזמן הקשה שעובר עלינו. ילד שלנו, אתה המלאך שלנו. אנחנו נאהב אותך תמיד".

כאמור, הערב בדקה השביעית למשחק בין ליברפול ליונייטד, היריבה המושבעת, עודדו שני קהלי האוהדים את רונאלדו כאשר מחאו במשך דקה מחיאות כפיים לזכרו של בנו שמת וכן אוהדי היריבה ליברפול שרו לו: "לעולם לא תצעד לבד", המנון הקבוצה שהפעם היה מופנה דווקא ליריב הגדול ביותר שלהם.