גל גדות
גל גדותצילום: רויטרס

היומן של השחקנית הישראלית גל גדות עמוס למדי. רק לא מזמן יצאו הסרטים 'הודעה אדומה' ו'מוות על הנילוס' בכיכובה, ובנוסף היא צפויה לגלם את המלכה המרושעת בגרסת הלייב אקשן של שלגיה ואת המלכה המצרית קליאופטרה בסרט באותו השם.

אך אין ספק שהיהלום שבכתר של השחקנית המליחה הוא תפקידה כגיבורת על - וונדר וומן.

גדות נכנסה לנעליה של הגיבורה כבר ארבעה פעמים. פעמיים בסרטים של וונדר וומן עצמה שהאחרון שבהם יצא בשנת 2020, ועוד פעמיים בסרטים אחרים מהיקום הקולנועי של D.C. :'באטמן נגד סופרמן' ו'ליגת הצדק'.

אך כמו שהיקום הקולנועי של D.C. יכול לתת ולהפוך שחקנים לגיבורי על, הוא גם יכול לקחת ולהחליף אותם בפרצופים חדשים, ועל פי השמועות שרחשו בביצה זה מה שהיה עלול לקרות לגל גדות.

תאגיד התקשורת וורנר מדיה, שחברת D.C. נמצאת בבעלותו, התאחד עם חברת דיסקברי, ועל פי מגזין וראייטי צפויים שינויים משמעותיים בתחומי היקום הקולנועי - שינויים שמשמעותם שייתכן שחלק מהשחקנים שמשחקים את דמותם של גיבורי העל האהובים לא יחזרו לסרטים הבאים.

השמועות כאמור לא דילגו גם על גל גדות, וכדי להפריך אותן היא בחרה במהלך ראיון טלפוני למגזין פורבס לצרף לשיחה גם את במאית סרטי וונדר וומן פאטי ג'נקינס.

השניים סיפרו כי הן כבר עובדות ביחד על הסרט הבא ושהן לא יכולות לחכות שהוא יצא. גדות הוסיפה וסיפרה כי הם כבר בשלבי עבודה על התסריט, ושאין מה לדאוג כי "כל הגלגלים פועלים ומסתובבים, ואני סופר, סופר נרגשת מהמעריצים שיבואו לצפות בוונדר וומן 3 אחרי שיצא".