מכבי ובאר שבע הערב. הטבלה לא משקרת
מכבי ובאר שבע הערב. הטבלה לא משקרת צילום: האתר הרשמי של מכבי תל אביב

הטבלה לא משקרת. שלושה ימים בלבד עברו מאז נפגשו הפועל באר שבע ומכבי תל אביב למשחק ביניהן, כשאלה נפגשו במסגרת ליגת העל במשחק בו ניצחה השניה בטבלה באר שבע בתוצאה 0:1.

הערב (רביעי) שוב נפגשו באר שבע ומכבי, הפעם במסגרת חצי גמר גביע המדינה בכדורגל, משחק שהיווה את שחזור הגמר ביניהן מ-2015, בו הביסה מכבי את האדומים מבירת הנגב בתוצאה 2:6.

פתיחת המשחק הבטיחה רבות ונדמה היה כי מכבי תשחזר את הניצחון מהגמר, כאשר כבר לאחר 8 דקות של משחק הובילה בתוצאה 1:0 משער של יובאנוביץ'.

מכבי לא הייתה רחוקה מלהכפיל את התוצאה אך באר שבע שינתה מערך, השתלטה על המשחק ועם שני שערים כבר במחצית הראשונה, הפכה את התוצאה.

בריירו בדקה ה-26 ואנסה בדקה ה-40 דאגו להוריד את באר שבע להפסקת המחצית עם יתרון בתוצאה 1:2, ושער של חטואל בנגיחה בדקה ה-65, עשתה סוף לתקוות של אוהדי מכבי לסיים את העונה עם תואר.

גם עצירת המשחק בעקבות שני אירועי השלכת חפצים מצידם של אוהדי מכבי ת"א ותוספת זמן בת 10 דקות, לא עזרה להם בכדי לנסות ולהגן על התואר בו זכו בעונה שעברה.

באר שבע? זו יכולה לסיים את העונה עם תואר אחד או אפילו שניים כשהיא עדיין בתמונת מאבק האליפות ותשחק בגמר מול מי שנמצאת במקום הראשון - מכבי חיפה בניסיון לזכות בגביע שלישי בתולדותיה.