אילוסטרציה
אילוסטרציה צילום: ISTOCK

אורחי החתונה של בני הזוג דניה ואנדרו סבובודה הגיעו לאירוע החגיגי עם רצון לשמח במיוחד את בני הזוג הצעירים. אלא שגם הם לא ציפו לפתעה הבלתי צפויה שדווקא בני הזוג הכינו עבורם.

זמן קצר לאחר שהחלו להגיש את מנות האוכל בחתונה, החלו חלק מהאורחים לחוש בתסמינים שונים שהזכירו לחלקם שימוש בסמים קלים. חלק מהאורחים, שחששו לבריאותם, מיהרו להזעיק כוחות הצלה ודיווחו להם על "תסמינים הדומים לשימוש בסמים קלים".

האורחים סיפרו לפרמדיקים כי "הם מרגישים מרחפים, חולים או מאובנים לחלוטין".

בעקבות העדויות החליטו כוחות הרפואה להזעיק לאולם החתונה גם שוטרים, שהחלו לתחקר את בני הזוג בחשד כי הגישו לאורחים מזון מלא במריחואנה או סמים קלים אחרים.

בתצהיר צו המעצר של בני הזוג סבובודה ומנהלת הקייטרינג שלהם, ג'וסלין מונטריניס, כתב אחד מקציני המשטרה כי "כאשר החתן והכלה נשאלו אם הם הסכימו או ביקשו שאחד ממוצרי המזון יכיל מריחואנה, החתן אנדרו סבובודה בהה בקצין משטרה בהבעת פנים ריקה לכמה שניות לפני שגמגם בקושי 'לא'".

השוטרים שהגיעו למקום חשדו כי מנות החתונה אכן הכילו סמים קלים, ולקחו דוגמיות ממנות שונות. הבדיקה במעבדה העלתה כי כמעט כל מנות החתונה אכן הכילו מריחואנה בתוכן, ובעלת הקייטרינג נעצרה יחד עם בני הזוג בחשד כי החליטו לשלב את הסמים הקלים במנות ללא ידיעת האורחים.

אח מהאורחים בחתונה סיפר כי "מיד לאחר שאכלתי מספר מנות התחלתי לחוש עקצוצים, יובש בפה, והלב החל לדפוק במהירות מטורפת", בעוד אורחת אחרת הוסיפה "הפכתי לפרנואידית והתחלתי לדמיין שהחתן שלי מת והמשפחה שלי לא מספרת לי".

גם אורחים נוספים העידו על תסמיני דומים מאוד לשימוש בסמים קלים, וכעת עומדים בני הזוג ומנהלת הקייטרינג שלהם בפני כתב אישום על סימום אורחי החתונה.