נחיתתו של האסטרונאוט הישראלי השני ואיש העסקים איתן סטיבה היתה אמורה להתקיים הערב (ראשון) אך היא נדחתה פעם נוספת למחר עקב תנאי מזג אוויר.

תהליך הניתוק מתחנת החלל הבינלאומית צפוי להתקיים בשעה 03:55 לפנות בוקר (שעון ישראל), כאשר מועד הנחיתה החדש יהיה בשעה 20:00. סטיבה שוהה בחלל מאז ה-8 באפריל, ובהנחה שינחת מחר, האסטרונאוט הישראלי צפוי לשהות בחלל סך הכל 18 ימים, מתוכם 16 בתחנת החלל.

סטיבה שוגר כחלק ממשימת החלל הפרטית הראשונה בהיסטוריה, של חברת אקסיום (Ax-1) בה משתתפים מייקל לופז-אלגריה, לשעבר אסטרונאוט נאס"א, סגן נשיא החברה, לארי קונור, ומארק פאתי, משקיע ופילנתרופ קנדי.

לופז-אלגריה טס לחלל ארבע פעמים במהלך 20 שנים, שבר שיאי נאס"א רבים והפך לאדם הראשון שפיקד על טיסת חלל מאוישת אזרחית ומסחרית לחלוטין. קונור הפך לטייס המשימה הפרטי הראשון בהיסטוריה של טיסות החלל, והאסטרונאוט ה-11 של קנדה.

ביום שלישי האחרון נפרד סטיבה מתחנת החלל הבינלאומית. הוא אמר: "איחרתי לפגישה כי בדיוק היה מעבר מעל ישראל, שמים בהירים. זה היה כיף גדול לראות את ישראל מצפון עד דרום. 10 ימים פה היו מיוחדים במינם, כל הצוות, כל מי שרואים פה, נתן יד ואנחנו עזרנו להם בפעילויות שלהם. שיתוף הפעולה הבינלאומי הזה מרשים ומיוחד במינו. למדנו המון, מרגיש כאילו רק התחלתי, ואני מוכן להישאר פה עוד איזה חודש''.