שחר גליק
שחר גליקצילום: גלית אשל

העיתונאי שחר גליק משתחרר מגלי צה"ל לאחר שירות צבאי של שנתיים וחצי, במהלכן היה כתב התחנה באיו"ש וסיקר את תחום הדתות והחרדים.

גליק סיכם בחשבון הטוויטר שלו: "אחרי שנתיים וחצי הזויות - מסיים היום את תפקידיי השונים בגלי צה"ל. קורונה, אסון מירון, 3 מערכות בחירות, שריפות בהרי ירושלים, שומר החומות, אהוביה סנדק, הבריחה מכלא גלבוע ועוד... נראה שלגמרי הבאתי את הנאחס ואולי זו באמת העת לעזוב לפני שהכל שוב מתלקח".

גליק לא סיפר על מקום עבודתו הבא אך כתב "צפו להפתעות מעניינות בהמשך". העיתונאי דורון קדוש יחליף את גליק בסיקור אזור יהודה ושומרון. בימים הקרובים יתמנה מחליף בסיקור המגזר החרדי ותחום הדתות.

כזכור, בחודש אוקטובר 2020 הותקף גליק על ידי קבוצת צעירים בשכונת קריית בעלז, במהלך סיקור התקהלויות באזור.

כמה מהמשתתפים זיהו את גליק, התנפלו עליו, היכו אותו וגרמו לחבלות בראשו, בצווארו וברגליו. במהלך התקיפה נלקח ממנו באלימות מכשיר הטלפון הנייד שלו, שהוחזר אליו רק מאוחר יותר.

תוך איומים נגרר הכתב לסמטה צדדית, שם 'תושאל' במשך דקות ארוכות, על ידי אחד התוקפים. תלונה על התקיפה הוגשה במשטרת ירושלים וזו עצרה חשוד בשנות ה-20 לחייו.

גליק תיאר את התקיפה לאחר מכן בחשבון הטוויטר שלו: "זה לא היה דומה לתקיפות העיתונאים ששמענו לאחרונה. זה לא היה ספונטני אלא מתוכנן. לא בתוך מהומה אלא ברחוב שקט. לא אגרוף או דחיפה אלא אשכרה התנפלות משותפת. הוא ידע מי אני, התיישב לידי, קרא בשמי, הציג ציוצים שלי. ואיים. רק כשסירבתי לעזוב החלו לתקוף. נלקחתי לסמטא צדדית. הכל מאורגן".