ניהול משרד מרחוק
ניהול משרד מרחוק צילום: יח"צ

העומס היומיומי, המשימות שנשכחות, הטלפונים והמיילים שלא מקבלים מענה... אלו חלק מהחוויות שעוברות על בעלי עסקים ובמיוחד קטנים ובינוניים. כל המשימות הקטנות יכולות להכביד ולהסית את תשומת הלב של העסק ממה שבאמת חשוב עבורו ואת כל אלה יכולה לבצע מזכירה במיקור חוץ.

עסקים רבים לא יכולים להרשות לעצמם להעסיק מזכירה שתשב במשרד. עלויות העסקה יקרות, ההכשרה והניהול דורשים זמן רב ולא תמיד ישנו מקום פיזי לעוד עובדת (או עובד).

בנוסף לכל אלה, לא כולם צריכים מזכירה במשרה מלאה ואפילו לא חלקית. רבים זקוקים למענה של מספר שעות בשבוע או ביום וברוב המקרים מזכירה איכותית לא תבוא לעבוד בשביל שעה או שעתיים.

הפתרון נמצא – שירותי משרד מרחוק

אם בעבר היה צורך לפנות מקום בעסק ולדאוג שלמזכירה תהיה מספיק עבודה כדי להעסיק מישהי מקצועית, היום אין צורך בזה. היום גם עסק קטן ואפילו עסק בתחילת דרכו יכול ליהנות משירות מקצועי של מזכירה מיומנת וכל זאת גם אם הוא זקוק לשירות של שעה או שעתיים ביום בלבד.

שירותי ניהול משרד מרחוק מאפשר לבעל העסק להתעסק בדברים שהוא הכי נהנה מהם ולפתח את העסק שלו. המזכירה יכולה להפיק חשבוניות, לטפל בשימור לקוחות, לענות לטלפונים, לבצע משימות משרדיות שונות ולתת מענה גם למשימות אישיות כמו הזמנת אוכל באתר הסופר, תשלומי חשבונות ואפילו לתאם תור לרופא.

היתרונות של עבודה במיקור חוץ

ישנם עסקים אשר זקוקים למזכירה במשרה מלאה (ולפעמים ליותר ממזכירה אחת) שתשב לצידם. חלק לא קטן מהעסקים לא זקוקים לזאת אבל כן צריכים מישהי שתיקח מהם חלק מהמשימות. מזכירה במיקור חוץ מאפשרת לעסקים לקבל בדיוק את השירות שהם צריכים וכל זאת בלי להתעסק בתשלומי פנסיה, ביטוח לאומי ודמי הבראה, בלי לחשוב על מתנות, העלאת השכר ובלי צורך בהגדלת המשרד.

בעבודה במיקור חוץ העסק משלם רק על העבודה שמבוצעת בפועל והתוצאה היא עבודה איכותית ושקט נפשי.

העסקים בוחרים ב"מזכירה אותך" ולא במקרה

"מזכירה אותך" נולדה מתוך צורך. לאחר שהבעלים של החברה חיפש מזכירה במיקור חוץ לעסק שלו ולא הצליח למצוא את האחת שתיתן לו מענה, הגיעה ההבנה שיש צורך במיקור חוץ מקצועי עם אחריות וליווי מלא של העסק ושל המזכירות.

הקונספט שלנו זה שהמזכירות יושבות במשרד של "מזכירה אותך" וישנה מנהלת אשר דואגת ללוות את העסקים וכל אחת מהעובדות במטרה לתת מענה מקיף לכל הצרכים של כל אחד ואחת. העסק מקבל בסוף כל יום דו"ח על הפעולות שבוצעו ומהר מאד הוא מבין שהוא יכול להתמקד במה שהוא רוצה ושהוא בידיים טובות.

רוצים לחסוך את כאב הראש של המזכירות ולדעת שכל משימה מתבצעת כראוי? כנסו עכשיו לאתר של מזכירה אותך צרו קשר ונקבע פגישת היכרות.