מטבח כפרי
מטבח כפריפיקסביי

הרשו לנו לברך אתכם על הגעתכם לצומת חשוב מאוד בעיצוב הבית שלכם, וממנו לעיצוב החיים שלכם – הבחירה בסגנון המטבח הנכון לכם.

המטבח הוא לא סתם עוד חדר בבית. נובו מטבחים רואים את המטבח כמקום לביטוי עצמי, מרחב שמעודד יצירתיות, חלל ייחודי לייצור מזון, חוויות, טעמים, מפגשים, והכול עם אהבה.

הבחירה בסגנון העיצוב של המטבח שלכם, מכפרי ועד מודרני, נשען על טעמים אישיים, הרמוניה עם שאר הבית, פונקציונליות קרה, ואווירה חמה. אם אתם מעצבים בית למגורים או בית להשכרה, ווילה או דירה בבניין משותף, כל אלו צריכים להשפיע, ובהכרח ישפיעו על הבחירות שלכם באלמנטים השונים שיבנו את המטבח שלכם, ואת האווירה בו.

כיצד בוחרים בין הסגנונות אם כך?

ישנם אנשים שיודעים בדיוק מה הם אוהבים, מיד, בלי לחשוב על זה אפילו לשנייה אחת. יכול להיות שאתם כאלו, אבל במטבחים אתם כנראה לא כאלו, אחרת לא הייתם קוראים את המאמר הזה. בסופו של דבר, כדי לבחור צריך לפתח תחושת בטן, רגישות, תגובה כלשהי לעיצובים השונים האפשריים לכם.

למזלכם, נובו מטבחים מציעה מגוון רחב של עיצובי מטבח, וההבדלים משמעותיים. ככל שההבדל בין עיצוב לעיצוב משמעותי יותר, ניתן לחוש את התחושה הזו, אותו מצפן פנימי, בקלות רבה יותר. דבר זה מאפשר לכם למצוא פוקוס מהר מאוד, אם לא על המטבח המושלם שלכם, לפחות על האזור בספקטרום הרחב, תוך הבנה של הסגנון שמדבר אליכם יותר.

מהרגע שהבנו את הסגנון הנכון לכם, מתחילים להתמקד עוד ועוד, בפרטים יותר ויותר מדויקים, עד ליצירת המטבח המושלם. שלמות של מטבח נשענת על היופי שלו, ההתכתבות שלו עם החדרים שליד, היכולת שלו לתת מענה לצרכים השונים להם הוא נועד, ולהתאמה ליכולות הפיננסיות שלכם וכמה אתם רוצים להשקיע בעיצוב המטבח שלכם.

העמידו את עצמכם מול הקטלוג, או אפילו בחנות, והתבוננו. זהו את האלמנטים המובהקים לכל עיצוב ועיצוב. הם שונים מאוד, נבדלים זה מזה בכל כך הרבה דרכים. השוני הוא המפתח לבחירה שלכם.

ההבדלים, בכמה מילים

מטבחים כפריים הם מטבחים עם אופי חם, אווירה כפרית ו"כבדה" יותר. לחם שחור עם כרום עבה, חלב חם עם קינמון ודבש, ועוגה בחושה של סבתא על השיש. מטבח שמבקש את החורף, עם קדירות, תבשילים ותנור אפייה שעובד שעות נוספות. זה לא חובה כמובן, כל התבשילים הללו, אבל זו אווירה מסוימת, כפרית יותר, חמה יותר, ויכול להיות שהיא תואמת לאופי שאתם מחפשים בבית שלכם.

מטבחים מודרניים משדרים תדר אחר לגמרי. התחושה היא של ניקיון ורעננות, קפה ממכונת אספרסו חדישה, מקלט טלוויזיה דק משדר את תוכניות הבוקר, הסימטריה יוצרת תחושת יציבות, והקווים ישרים לחלוטין. מטבח שעושה חשק לסושי, למנת סטייק על צלחת לבנה ונקייה, ליין לבן עם קינוח איטלקי.