"חושבים שאני מטורפת לחלוטין"
"חושבים שאני מטורפת לחלוטין"צילום: iStock

דבורה הודג' בת ה-49 היא אולי אימא לשני ילדים קטנים, אבל זה לא מנע ממנה להתחתן בימים האחרונים עם חתול. דבורה שוכרת דירה אצל בעל בית שלא חובב בעלי חיים שבעבר כבר דרש ממנה להוציא שלוש חיות מחמד מהבית.

לפני כ5 שנים דבורה הצליחה לשכנע את בעל הבית להכניס את אינדיאה החתולה למשפחה, אבל כיום היא מפחדת שהיא עלולה לאבד אותה. לאחר שדבורה התפטרה מעבודתה כקאוצ'רית בחודש האחרון, היא התחילה לחשוש שלא תוכל לשלם את שכר הדירה והחליטה להתחתן עם אינדיאה על מנת להראות לבעל הבית עד כמה החתולה חשובה לה.

דבורה ואינדיאה "התחתנו" בחתונה אזרחית עם מספר חברים, כאשר הילדים של דבורה העדיפו שלא להגיע לטקס. אינדיאה החתולה כבר בת 5 והיא בעלת 3 רגליים, אבל דבורה אומרת שהיא לעולם לא תרצה להיות בלעדיה. לדבריה, לאחר שבעל הבית אילץ אותה להוציא את שני כלבים וחתולה איתם גרה לפני כן בבית, היא הבינה שהיא לא תהיה מסוגלת לאבד גם את אינדיאה והיא חייבת להתחתן איתה בשביל לשמור שלא לאבד אותה.

דבורה מודעת למעשה המוזר שעשתה ואומרת ש"אנשים עשויים לחשוב שאני מטורפת לחלוטין, אבל אני לא". היא מסבירה שכמו שבאוקראינה הפליטים לוקחים איתם את חיות המחמד שלהם, ככה גם היא לא רוצה לגרש את החתול מהבית לאחר שהפך להיות חלק מהמשפחה.

לדבריה, "החברים שלי כבר יודעים שאני משוגעת, והם מסתדרים עם זה. הם גם ידעו שאני אהיה ברחובות עם החתולה שלי אם זה מה שאאלץ לעשות, אני מקווה שזה לא יקרה אבל היא הולכת איתי לכל מקום".

עדיין לא ברור האם בעל הדירה יוותר לדבורה על שכר הדירה בעקבות החתונה או לא, אבל אם כן ייתכן שחמש שנים אחרי שדבורה אימצה את אינדיאה, החתולה עומדת להחזיר לה טובה ענקית.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!