החתימה על ההסכם
החתימה על ההסכם צילום: דוברות ההסתדרות

ההסתדרות, הנהלת חברת UPS וועד העובדים חתמו על הסכם קיבוצי מיוחד שיחול על כ-600 עובדי החברה ותוקפו עד חודש יוני 2025.

העובדים יקבלו תוספות שכר של עד 7% בהתאם לגובה שכרם הנוכחי, במהלך תקופת ההסכם. ובנוסף, בהתאם לגובה שכרם, ממוצע עליית תוספות השכר יגיע לשיעור של עד 9%. העובדים יקבלו גם תלושי ביגוד בסך 400 שקל. שכר האש"ל יועלה ב-15%. העובדים יהיו זכאים גם לתשלום מלא של 4 ימי מחלה בכל שנה בכפוף למפורט בהסכם. תקציב הרווחה יוגדל ועובדי החברה ייהנו משי נוסף בסך 150 שקל בכל שנה.

UPS עוסקת בתחום המשלוחים והלוגיסטיקה והיא אחת החברות הגלובליות הגדולות בעולם. לחברה שלושה מתקנים בישראל: נמל התעופה בן גוריון, חיפה ובאר שבע.

יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד: "אני מברך על ההסכם בחברת UPS תאגיד גלובלי בעל ניסיון רב שנים. ההסכם משפר את שכר העובדים ואת תנאיהם הנלווים, ומעניק להם ביטחון ואופק תעסוקתי לשנים הבאות. אני מודה לאבי אדרי, לוועד ולהנהלת החברה על ההוגנות וההגינות במהלך המו"מ בדרך להשגת ההסכם. נמשיך ונפעל למען כלל העובדים במשק".

יו"ר איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות עו"ד אבי אדרי: "גאים לחזק את עובדי UPS שעושים עבודה מצוינת ומדויקת עבור לקוחות החברה. נמשיך לתמוך ולהעצים את האדם העובד בכלל, ואת עובדי התחבורה באשר הם בפרט".

יו"ר הוועד צביקה פסקל, חבר הוועד לצוות המו"מ אייל וולקוב וחברי הוועד: "הייתה דרך ארוכה ולעתים אף לא פשוטה. באמצעות התמדה, נחישות והידברות הצלחנו להגיע לחתימה על הסכם המיטיב עם העובדים ועם החברה".