חדש בנטפליקס
חדש בנטפליקס נטפליקס

בענקית הסטרימינג ממשיכים להעלות תכנים חדשים וישנים בקצב מסחרר, ולכן ניסינו לעשות סדר בבלאגן ואספנו לכם רשימה חלקית של כמה מהכותרים החדשים שצפויים לעלות בחודש הקרוב.

שני הסרטים הראשונים, שיוצאים כבר בסופ"ש הזה, נקראים 'רחוק מהבית' ו'פושקר'. הסרט הראשון מציג מה שנראה כמו עסקת סמים פשוטה מתגלה כתיק פלילי בקנה מידה גבוה עטוף בסכנה ובקומדיה בלתי צפויה. עם עומר סי ולורן לאפייט המככבים כשני שוטרים מנוכרים עם סגנונות שונים מאוד.

הסרט השני, פושקר, מכיר לנו סוחר עתיקות שתר אחרי מבצרים נטושים ישנים בכפר מרוחק בראג'סטאן שזועזע לאחרונה מסדרת רציחות אלימה. הוא מצטרף לשוטר מקומי (@AnilKapoor) שמגלה שהזר החתיך המחוספס אינו מי שהוא נראה.

הסרט OPERATION MINCEMEAT שיוצא שבוע לאחר מכן מבוסס על סיפור אמיתי יוצא דופן, שני קציני מודיעין של בעלות הברית (קולין פירת' ומתיו מקפדיין) זוממים לשבור את אחיזתו הקטלנית של היטלר באירופה ולהציל עשרות אלפי חיים על ידי גיוס סוכן חשאי בלתי סביר: איש מת.

בקטגוריה הדוקומנטרית צפוי לצאת ב19 במאי סרט תיעודי הבוחן את הרצח של צלם העיתונות חוסה לואיס קבסס, פשע שטלטל את ארגנטינה וחשף קונספירציה פוליטית ופיננסית. וממש בתחילת יוני צפוי לצאת הסרט 'משימת יירוט' בו קפטנית בצבא נאלצת להשתמש בהכשרה הטקטית והמומחיות הצבאית שלה כאשר מתקפה מתואמת מאיימת על תחנת יירוט הטילים המרוחקת שעליה היא מפקדת.