רבי אברהם לימן ז"ל
רבי אברהם לימן ז"לצילום: באדיבות המשפחה

היה זה בעיצומו של חג הפסח האחרון, שמונה ילדים רכים, עמדו שם מסביב למיטתו של אביהם האהוב וראו כיצד כוחותיו הולכים ואוזלים, בעיניהם הדומעות הם ראו את אביהם מתקשה לדבר, מתקשה לזוז, הם הבינו כי ימיו ספוריםוכי הוא חולה סופני.

הצעיר רבי אברהם לימן ז"ל הקים את ביתו ויחד עם רעייתו הוא גידל את שמונת ילדיהם באהבה ובשמחה. את כל כוחותיו הוא השקיע בעסק התורה כאשר לדברי מכריו הוא הפך לסמל לאברך שיושב ולומד בהתמדה מופלגת.

לפני תקופה הוא חזר הביתה כשהוא לא חש בטוב, רעייתו הציעה שהם יפנו לבדיקה מקיפה לאחר זמן ממושך שהכאבים לא חלפו. את עיניו של הרופא חמור הסבר היא לא תשכח לעולם. הוא בישר לזוג כי אברהם חולה במחלה קשה שלא משאירה לו הרבה זמן לחיות.

לעזרה ותמיכה במשפחת לימן וביתומים לחצו כאן

מאז העולם כמו התהפך, רבי אברהם שהבין שימיו ספורים המשיך לשקוד על התורה במסירות נפש, יום ולילה. במהלך ימי חג הפסח הוא הרגיש כיצד כוחותיו הולכים ואוזלים, הוא הבין שבעוד זמן קצר הוא ישיב את נשמתו.

היתה זה שעה נוראה כאשר בני המשפחה נקראו לחדרו, שמונה ילדים רכים החזיקו בו חזק, ליטפו את אביהם האהוב, והתחננו: "אבא, בבקשה אל תעזוב אותנו", פניו היו חיוורות, הוא הביט בהם בעיניים כלות ודמעות ירדו במורד לחייו.

בסוף הגרוע מכל קרה, רבי אברהם לימן הסתלק לשמי מעלה כשהוא מותיר אחריו שורה של יתומים רכים המבכים מרה את לכתו של אביהם האהוב.

רגע לפני מסע ההלוויה זה הרגע בו אנו מחוייבים להירתם למענם, זה הרגע בו אנו מחוייבים לעשות משהו למען המשפחה הזו בכדי שחלילה היא לא תקרוס בתהומות היגון. הקליקו כאן כעת ותצילו את האלמנה הטרייה ושמונת ילדיה.

לעזרה ותמיכה במשפחת לימן וביתומים לחצו כאן