מכללת צמאה
מכללת צמאה צילום: יח"צ

מכללת צמאה מתפתחת וגדלה במהירות מדהימה ומושכת אליה מאות תלמידים מכל רחבי הארץ המבקשים לחולל שינוי לטובה בחייהם.

השבוע פתחה מכללת צמאה את המחזור החמישי שלה עם קבוצות איכותיות, מגוונות ומיוחדות, מאזורים שונים בארץ, יחד עם טובי המרצים בתחום ה- NLP והפסיכולוגיה היהודית.

כבר לאחר המפגש הראשון שהתקיים השבוע התגובות היו נלהבות ובקשות נוספות להצטרף לקורסים החדשים שנפתחו זה עתה, לא מפסיקות לזרום למשרדי מכללת צמאה. לאור הביקוש הגדול הוחלט על פתיחת קורסים נוספים לתלמידים המעוניינים להצטרף למגוון המסלולים השונים.

מכללת צמאה מציעה מבצע מיוחד לגולשי ערוץ 7 עם הנחה משמעותית וחד פעמית. לפרטים והרשמה לחצו כאן >>>

בוגרים ובוגרות רבים משתפים אותנו בחוויות שלהם מהלימודים ב'צמאה', פנינה כרמי תומכת לידה במקצועה מעידה: "הצטרפתי למכללה וכבר מהשיעור הראשון הוקסמתי והרגשתי חיבור מדהים למקום. בכל שיעור גדלתי והתפתחתי ועברתי תהליך מדהים רגשי, נפשי ורוחני שחיזק אותי, וגרם לי להאמין שהכל אפשרי ואף פעם לא מאוחר".

מסלול הנשים
מסלול הנשים צילום: מכללת צמאה

גם ראובן שלם יזם נדל"ן מוסיף: "הקורס של צמאה הוא קורס חובה לכל אדם בעיני. חד משמעית! השינוי שהקורס מביא לחיים הוא עצום. אני אישית עברתי תהליך מאד משמעותי שהביא אותי להיכרות אמיתית עם הטוב והיכולות שלי".

מסלול הגברים
מסלול הגברים צילום: מכללת צמאה

מכללת צמאה מציעה מבצע מיוחד לצופי ערוץ 7 עם הנחה משמעותית וחד פעמית. לפרטים והרשמה לחצו כאן >>>

מרצי מכללת צמאה
מרצי מכללת צמאה צילום: צמאה

מכללת 'צמאה' מביאה חדשנות בלימודי תחום הנפש ומשלבת את שיטת ה-NLP העולמית עם לימודי פסיכולוגיה יהודית. במכללת 'צמאה' מלמדים טובי המרצים (במסלולים נפרדים לגברים ולנשים): הרב מיכי יוספי, הרב חגי לונדין, הרב דניאל כהן, הרב שמואל מינקוב, והרבנית נעמה מנוסי ועוד. בסיום הלימודים מקבלים תעודה רישמית ובינלאומית עם חותם HNLP העולמית. הלימודים מוכרים לגמולים ושנת שבתון (חובה ורשות).

גם אני רוצה להגיע לתוצאות טובות יותר בחיים שלי>>