מקום בעולם
מקום בעולם צילום: יח"צ

הגשם חלף הלך לו, הקיץ הגיע ועימו השבתות הארוכות המאתגרות את בני הנוער והילדים עם תעסוקה ערכית.

על פי מחקרים רבים קריאה תורמת להתפתחות קוגניטבית ורגשית לילידים ולנוער במיוחד, לכן, הורים רבים החלו לרשום את ילדיהם כמנויים לעיתון הנוער "מקום בעולם", עיתון הנוער לציבור הדתי לאומי המרכז בתוכו את כל תכני האקטואליה, היצירה, התובנות ומה חדש במגזר.

העיתון מהווה מעין חממה ביתית לנוער הדתי. הוא מכיל מגוון תכנים איכותים, הנכתבים ע"י אנשי מקצוע שעוטפים ומבינים ללב הילד.

בנוסף, זכו הנרשמים בהטבה הייחודית, כרטיס מנוי משפחתי מטמון ללא תוספת תשלום של רשות הטבע והגנים.

שירה מירושלים מספרת: "פתאום היה שקט בבית הסתכלתי וראיתי את התאומות שלי בנות 14 יושבות ביחד על העיתון, קוראות בשקיקה ומדברות בניהם על הנעשה בעיתון, אז הבנתי את החשיבות של עיתון לנוער, זה ממש יוצר להם חווית גיבוש וקריאה. זה דיבר אליהן, במיוחד כשמדובר באנשי תוכן שהן מכירות ואוהבות".

לפי כמות הנרשמים אנו מבינים שהציבור ממש צמא לתוכן איכותי וטוב, נמסר מעיתון "מקום בעולם", שחשבנו על מבצע כזה נערכנו להרשמה של 500 מנויים ולכן הקדשנו 500 כרטיסי מטמון - אך הופתענו לטובה מכמות הפניות - גם ההורים וגם הילדים מבינים שתוכן אקטואלי, איכותי, יצירתי ומעשיר, הוא מענה רגשי וחוויתי לילדים שלנו, הילדים נחשפים לכותב חינוכי שהם מכירים - שמדבר אליהם בגובה העיניים ובנוסף הם מקבלים אפשרות לטייל ולבלות בארץ.

שאלנו את מו"ל עולם קטן", איתי גרנק, מה גרם לכם לצאת עם המבצע הזה? איתי הסביר: "יש שני דברים שהציבור הדתי לאומי אוהב: תוכן איכותי ולטייל בארץ ישראל. לכן, היה חשוב לנו לחבר אותם יחד- אחרי שנתיים של קורונה, מסכים ובית, חשבנו על הנוער העתיד שלנו ואיזה מענה מתאים לתת להם, זו הזדמנות מצוינת לגבש ולחבר את הנוער שלנו למילים כתובות ועשייה ערכית, לחבר אותם לאקטואליה דתית לאומית ולתכנים חינוכיים ומעצימים וגם לארץ הטובה שלנו".

להצטרפות למגזין מקום בעולם ב32 ₪ בחודש בלבד וקבלת כרטיס מטמון משפחתי לחצו כאן