שעון מעצבים. אילוסטרציה
שעון מעצבים. אילוסטרציה צילום: pixabay

אביזרים שונים שאנחנו עונדים ולובשים משנים ומעצבים את המראה הכללי שלנו, וקובעים המון בכל הנוגע למידת הסגנון והאלגנטיות שאנחנו משדרים.

שעוני גברים, בפרט שעוני מעצבים של כמה מהמעצבים המוכשרים והנחשבים ביותר בעולם, יכולים לעשות שינוי עצום במראה הכללי שלנו ובמה שאנחנו משדרים ואף להוות הצהרה אופנתית של ממש וסמל סטטוס

שעון לגבר מהווה פריט יחסית קטן ופשוט, אך אלגנטי ובעל נוכחות. מהם סוגי השעונים לגברים שכדאי להכיר, ובפרט – מיהם המעצבים והמותגים המובילים אשר פועלים ומוכרים גם (ובמיוחד) בזכות שעוני הגברים שלהם?

מגוון שעוני גברים מעוצבים בשלל סגנונות, והנחות משמעותיות לרוכשים במקומות הנכונים

כאשר מתחילים להתעניין במה שיש לעולם שעוני הגברים להציע לנו כיום מגלים כי המבחר הוא עצום, וכולל סגנונות רבים ושונים המאפשרים לכל אחד מאיתנו למצוא את השעונים המתאימים לו במיוחד. הן כסמל סטטוס או הצהרה אופנתית והן כאשר פשוט מתחשק לנו להוסיף טאצ' של אלגנטיות וסגנון למראה הכללי שלנו – שעוני מעצבים לגברים יכולים לספק לנו פתרון מושלם.

את הסגנונות השונים הקיימים בתחום זה ניתן לאפיין ולתאר בדרכים שונות. למשל, ניתן לסקור את האפשרויות על פי צבע השעון, או על פי קריטריון אף נוח יותר – החומרים מהם עשויים השעון והרצועה, והסטייל המתקבל כתוצאה משימוש בחומר זה או אחר. לדוגמה, ניתן למצוא קולקציות עשירות ומרשימות של שעוני מתכת (פלדת אל חלד), שעונים עם רצועות קרמיקה או עור, סיליקון, בד ואף רשת. כל אחד מהחומרים הללו מכתיב סגנון שונה לחלוטין, וכמובן שבתוך כל קטגוריה ניתן למצוא מבחר רחב ביותר של עיצובים ואפשרויות שונות.

דרך נוספת לסקור ולבחון את המגוון בתחום הוא באמצעות התמקדות במותגים השונים והמובילים בעולם שעוני הגברים, חלקם מותגים המוכרים לנו מתחומים אחרים בעולם האופנה. דוגמה טובה לכך היא שעון קלווין קליין (CK) מבית מותג האופנה היוקרתי והמוכר כל כך מתחומים אחרים כמו ביגוד או בשמים. שעוני הגברים המעוצבים של קלווין קליין זוכים להצלחה עצומה בשנים האחרונות, ואכן ניתן למצוא מגוון ומבחר רחבים ביותר בקולקציית השעונים של המותג.

דוגמאות נוספות למותגים שמומלץ להכיר בהקשר זה, חלקן מוכרות יותר וחלקן פחות, הן המותג של המעצב המוכר מייקל קורס (Michael Kors), המותג המוכר מעולם הביגוד – דיזל (Diesel), הוגו בוס, אמפוריו ארמאני ועוד. כפי שניתן לזהות, חלק מהמותגים הללו הם של מעצבי על מובילים בעולם האופנה, אשר מעצבים גם שעוני גברים עוצרי נשימה ובעלי מראה מיוחד במינו, כזה שיכול לשדרג כל הופעה ולהוסיף להופעה שלנו מידה של אלגנטיות ותחכום מעודן שקשה להשיג בכל דרך אחרת...

שעוני מעצבים אלו גם אינם יקרים במיוחד, במידה ורוכשים אותם במקומות המתאימים. בפרט, אתרים המתמחים בשעוני מעצבים באופן כללי ובפרט בשעוני גברים, מציעים מבחר עיצובים של המותגים והמעצבים המובילים בעולם, במבצעים הכוללים הנחות של עשרות אחוזים מהעלויות המקוריות.

אז אם אתם רוצים להוסיף קצת סגנון לחיים, מומלץ בחום להיכנס ולבחון את המבצעים ומבחר העיצובים השונים של שעונים לגבר ממבחר מותגים https://watch4u.co.il/product-category/mens-watches/