אהרון קרוב בבית שמש
אהרון קרוב בבית שמש צילום: יח"צ OU ישראל

אהרון קרוב, שהיה הפצוע הקשה ביותר במבצע עופרת יצוקה, שוחח השבוע עם תלמידי בית הספר 'עתיד דביר' בבית שמש במסגרת אירועי ההכנה שלהם לשירות הצבאי.

קרוב שיתף את התלמידים בסיפורו יוצא הדופן ועל ההתמודדויות אותם עבר בשירתו הצבאי ובמהלך תהליך ההחלמה שלא הסתיים עד היום על אף שעברו 14 שנים מאז המבצע.

התלמידים התרגשו מהביקור וממורשת הקרב אותה העביר קרוב, השתתפו ושאלו רבות על השירות כלוחמים ואמרו כי הביקור חיזק אצלם את המוטיבציה לשירות משמעותי אשר יתרום למדינה בבוא העת.

קרוב נפצע בהיתקלות עם מחבלים ברצועת עזה. הוא נכנס לרצועת עזה יממה לאחר אירוע החתונה שלו, למרות שהיה זכאי להישאר בביתו עם רעייתו הטרייה.

"אני לא מחפש הערצה או כבוד", הדגיש אהרון קרוב. "חשוב לי ולחבריי ממשפחת פצועי ונכי צה"ל לעביר את המסר הנכון על חשיבות התרומה למדינה, שילמנו מחיר יקר בגוף ובנפש למען המדינה ולמין ארץ ישראל והתפקיד שלנו כעת הוא להעביר לדור המתגייסים הבא את החובה הערכית והמוסרית לקחת חלק בהגנה על הארץ".

מנהל בית הספר הרב אבי שושן הודה לקרוב והעניק לו את הספר בעוז ובתעצומות על הרב שלמה גורן כהוקרה על הביקור החשוב. הרב שושן ביקש מהתלמידים לקחת אתם להמשך הדרך את העוז והגבורה אותם מנחיל אהרון וציין כי עלינו ללמוד כי גם אם יש קשיים לא להתייאש ולהמשיך קדימה.