מאות מלווים למנוחות את הנרצחים בפיגוע בעיר אלעד
מאות מלווים למנוחות את הנרצחים בפיגוע בעיר אלעדצילום: חזקי ברוך

אלמנות הקדושים שנרצחו בעיר אלעד נותרו לבדן. למרות הרצון של עם ישראל לעמוד לצידן הן במערכה בודדות.

אחת מהן מודה על הליווי ומבקשת, "מרגע היוודע לנו האסון, מדהים לראות את החיבוק של עם ישראל, זה מרגש בכל פעם מחדש לראות את ההתגייסות לטובתנו, מרחוק ומקרוב אנשים מבקשים לסייע, מתעניינים מה אני צריכה ובאים לנחם ואני מרגישה חובה להודות לכל אחד ואחד על ההשתתפות איתנו בצרה".

הפיגוע בעיר אלעד, קשה להאמין שכבר חלפו כמעט שבועיים, הטלטלה עוד לא הרפתה. האבל הקשה עוד פה, והאלמנות הן אילו שבאמת לבד בזירה "אני מרגישה שעוד מעבר לצרה העצומה שניחתה עלינו בהירצחו של בעלי הקדוש ה' יקום דמו, נחתה עלינו במקביל ההתמודדות הלא פשוטה של הילדים עם הטראומה. לאבד אבא בלי התראה ובאמצעים כל כך אכזריים"

לתמיכה במשפחות הנרצחים באלעד>>>

דווקא עכשיו כשהבית התרוקן מנחמים, והאבא היקר לא פה האובדן עוד יותר מורגש, ימים כאילו של שגרה אבל אין את אבא בתמונה, אין מי שיאחל לילה טוב, אין את מי לשתף וממי לקבל חיוך ששמור רק לאבא. הצרכים הכלכליים גדלים בתקופות של קושי, דברים שבשגרה לא נצרכים כמו למשל תמיכה נפשית ופינוקים לילדים שנמצאים במצב נפשי מורכב. ועכשיו אין אפילו ראש למשפחה שיתן מסעד ותמיכה כלכלית.

"הריק והחסר ניבט אלי מכל קיר ואבן, אני בוכה בלילות, אבל על הכאב שלי הייתי מבליגה, אבל, הילדים שלי, הם כל כך אבודים!

אני חייבת לדאוג לראות כל ילד וילדה ולסייע להם להשתחרר מהטראומה הקשה אותה הם חוו, הלילות מלווים בחלומות בעתה, ובימים מי מעז לצאת החוצה כאשר מחבל נתעב קצר את חייהם של אבא, פה בתוך העיר שלנו"

האלמנה פונה אלינו בעבורה ובעבור המשפחה הנוספת שמתמודדת באלעד עם הטרגדיה הנוראית של אבא שנרצח בדם קר על ידי מרצחים שפלים "אני פונה אליכם יהודים עם לב רחב, אנא תעזרו לי לסייע לילדי היתומים להשתקם, אנא עזרו לי לצאת מהמצב הקשה בו המשפחה נמצאת ולהגיע למצב נורמלי, להחזיר את החיים של ילדי למקום יציב ולתת להם את הכוח לגדול ולעשות לאבא שלהם, בעלי היקר הי"ד הרבה נחת"

לעזרה מכל הלב למשפחות הנרצחים בעיר אלעד>>>