עורך דין. אילוסטרציה
עורך דין. אילוסטרציהצילום: ISTOCK

האחריות של עורך דין תעבורה היא לדאוג לאינטרסים של הלקוחות ולוודא שהם לא יסתבכו בצרות משפטיות. עורך דין תעבורה יסייע גם בתכנון וניהול מו"מ להסדרים וכן יוודא שהלקוחות לא יקבלו עונש על משהו שלא ביצעו.

מה התפקיד של עורך דין תעבורה?

על מנת להשיג את מטרתו, עורך דין תעבורה צריך להכיר את החוק, חוקי השיווק וחוקי הביטוח. עורך דין תעבורה הוא מי שעוזר ביישוב סכסוכים הקשורים לתעבורה. הם גם מייצגים את לקוחותיהם בבית המשפט ומספקים עצות כיצד לפעול לפי חוקי התעבורה.

עורך דין לתעבורה הוא אדם העוסק בעריכת דין תוך התמקדות בדיני רכב ותעבורה. עורכי דין לתעבורה מסייעים ללקוחות לנווט במערכת המשפט. תחומי האחריות של עורך דין לתעבורה רחבים ולכן חשוב ביותר לשכור את השירות של עורך דין מנוסה ובעל ידע רב בתחום.

אילו עבירות תעבורה מצריכות סיוע של עורך דין?

עבירות תעבורה יכולות להוביל להשלכות כספיות רבות. על מנת להימנע מהשלכות כאלה, חשוב שהנהגים יהיו מודעים לאישומים שעלולים להוביל לעבירות תנועה.

מהירות מופרזת: מהירות מופרזת מוגדרת כנסיעה מעל המהירות המותרת ביותר מ-10 מייל לשעה. הקנס במקרה של מהירות מופרזת הוא 10 דולר, אך הקנס הבסיסי גדל עם כל מייל מעל המהירות המותרת.

נהיגה קרובה: מדובר על נהיגה קרוב מדי מאחורי רכב אחר או אי השארת מרחק מספיק רחב בין כלי רכב בעת פנייה לכביש פרטי או ציבורי.

במקרים הנ"ל חשוב ביותר להסתייע בשירות של עורך דין מקצועי ובעל הבנה רחבה בתחום על מנת לבחון את המקרה תוך התבססות על ניסיונו של עורך הדין.

כיצד עורך דין תאונות עבודה יסייע לכם?

הסיבות לתאונות עבודה משתנות בהתאם לענף. חלק מהסיבות השכיחות ביותר כוללות מכונות תקלות, תנאי עבודה לא בטוחים והיעדר נהלי בריאות ובטיחות מתאימים. זהו חלק מהגורמים לתאונות עבודה במקום העבודה.

כאשר עובדים נתונים לתאונות במקום העבודה, זה צריך להיות הדבר הראשון שמעסיקים עושים כדי להבטיח שכל העובדים שלהם בטוחים. זה יכול לכלול דברים רבים כמו השקעה בציוד בטיחות והכשרת אנשי צוות בציוד מגן אישי.

אדם אשר עבר תאונה במסגרת העבודה צריך לשכור עורך דין תאונות עבודה על מנת לקבל את הפיצויים הדרושים בשל תאונת העבודה. מכאן, חשוב ביותר לשכור את השירות של עורך הדין המקצועי והטוב ביותר. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות שיחה מקדימה עם עורך הדין- ככל שתקדימו לשוחח עם עורך הדין, כך תוכלו לדעת האם מדובר על איש מקצוע בעל רזומה עשיר אשר ניתן להיעזר בשירותיו. נוסף על זאת, כדאי להסתייע גם בשירותים של לקוחות קודמים על מנת לשאול אותם האם הם ממליצים על עורך דין מסוים- שיחה איתם יכולה לסייע לכם לדעת את התשובה וכך תהיו מוכנים ויהיה לכם את כל המידע הדרוש.